اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

بهره برداری از دو طرح صنعتی در فریمان

بهره برداری از دو طرح صنعتی در فریمان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، این طرح ها شامل توسعه شیشه فلوت کاویان و راه اندازی خط رفلکس و آینه بهره برداری از دو طرح صنعتی در فریمانو کارخانه ریسندگی و رنگرزی زمرد است.

کارخانه ریسندگی و رنگرزی زمرد که اجرای آن از سال ۹۳ آغاز شد با سرمایه گذاری ۵۰ میلیارد تومان امروز مورد بهره برداری قرار گرفت .
این واحد که برای ۱۳۴ نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است به طور متوسط با ظرفیت رنگرزی ۶ هزار تن و تولید ۵هزار و ۴۰تن نخ برای تولید فرش ماشینی راه اندازی شده است.
همچنین طرح توسعه شیشه فلوت کاویان در بخش شیشه رفلکس و آیینه تخت طرح دیگری است که امروز با حضور استاندار بهره برداری شده است .
ظرفیت تولید شیشه رفلکس سالانه ۴۰ هزار تن و آینه تخت سفید ۲۰ هزار تن است.
این خط تولیدی جدید با سرمایه گذاری ۹۳ میلیارد تومان برای ۱۰۰ نفر اشتغال مستقیم فراهم کرده و در مجموع در این کارخانه که حدود یک سال از زمان بهره برداری آن می گذرد تا کنون ۵۰۰ نفر اشتغال مستقیم یافتند.

خبر جدید  هادی: تعامل خوبی با باشگاه‌ها برقرار شده است

این طرحها باحضور استاندار خراسان رضوی، نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و محلی در شهرک صنعتی کاویان افتتاح شد

شهرک صنعتی کاویان واقع در ۴۵ کیلومتری جاده مشهد – فریمان با مساحت ۶۰۰هکتار شامل سه بخش است.

هم اکنون بخشهای نخست و دوم این شهرک فعال و واحدهای آن در حوزه های مختلف صنعتی همچون شیمیایی، فلزی، خدماتی، مواد غیرفلزی، صنایع غذایی و صنایع نساجی فعال است.
تاکنون از مجموع ۲۰۳قراردادی که در شهرک صنعتی کاویان امضا شده ۱۳۲ واحد به بهره برداری رسیده و ۱۲ واحد دیگر در حال ساخت است.
شهرستان ۹۴ هزار نفری فریمان در جنوب مشهد قرار دارد.

خبر جدید  یک باند توزیع کریستال در مشهد منهدم شد


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *