اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

بهره برداری از موزه ورزش موسسه تربیت بدنی آستان قدس در دهه فجر

بهره برداری از موزه ورزش موسسه تربیت بدنی آستان قدس در دهه فجر

به گزارش خبرگزاری مهر، علی‌اکبر هاشمی‌جواهری اظهار کرد:موزه و نمایشگاه ورزش در مجموعه ورزشگاه امام رضا(ع) تا دهه فجر امسال آماده بهره‌برداری خواهد شد.

وی افزود:این فضای نمایشگاهی در مساحت ۴۰۰ مترمربع در نظر گرفته شده و قرار است بخشی از آن به عنوان موزه خطی، محل نگهداری و نمایش لوازم ورزشی از جمله مدال، توپ و پیراهن ورزشی نام‌آوران عرصه‌های مختلف ورزشی باشد.

خبر جدید  کیفیت هوای ۵ منطقه مشهد در شرایط ناسالم قرار گرفت

مدیرعامل مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی ادامه داد: این اشیای ارزشمند ورزشی در شمار هدایای ورزشکاران به موزه حضرت رضا(ع) هستند که به موزه ورزشی انتقال داده می‌شوند و در معرض دید عموم گذاشته خواهد شد.

وی گفت: بخش دیگری از این فضابه نمایشگاه عکس اختصاص دارد که در برگیرنده تصاویری از حرم رضوی و نیز عکس‌هایی از فعالیت‌های ورزشی در جریان مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس است.

خبر جدید  متفاوتیم اما باطل نیستیم

جواهری تصریح کرد: در بخش دیگری از زیربنای ورزشگاه امام رضا(ع) به مساحت ۴۰۰ مترمربع فضایی در قالب کافه کتاب با کتاب‌های تخصصی در حوزه ورزش در حال آماده‌سازی و رونمایی طی ماه جاری است و هدف از گشایش کافه کتاب نیز استفاده خانواده‌های ورزشکاران از فضایی مناسب در مدت حضورشان در مؤسسه تربیت بدنی برای همراهی فرزندانشان است.

کد خبر ۴۵۰۰۰۰۰


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  تولید سالانه 200 کیلو گرم شمش طلا در کارخانه طلای بردسکن
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *