اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

بودجه های دولتی تاثیری در اقتصاد خراسان رضوی ندارد

بودجه های دولتی تاثیری در اقتصاد خراسان رضوی ندارد

به گزارش خبرنگارمهر، علیرضا رزم حسینی صبح پنج شنبه در دیدار با نمایندگان و جمعی از مسئولان شهرستان نیشابور اظهار کرد: باید دولت کوچک و کوچکتر شده و مردم و بخش مردمی بزرگ، قوی و توانمند شود و بدین منظور باید نخست ما راه را برای این امر باز کنیم و این فضا را برای ورود مردم فراهم کنیمو این جز در سایه همدلی و هماهنگی همه بخش ها مهیا نمی شود.

وی افزود: اقتصاد مقاومتی در واقع اقتصادی مردمی و مردم محور است و باید نقش و حضور مردم در اقتصاد را تقویت کنیم و بدین منظور توانمندسازی و آموزش مردم و قوت یافتن جوامع محلی در دستور کار است.

خبر جدید  سرلشکر باقری انتصاب تولیت جدید آستان قدس را تبریک گفت

استاندار خراسان رضوی ادامه داد:بودجه های دولتی تاثیری دراقتصاد استان ندارد و باید توان مردمی و بخش خصوصی و سرمایه گذاران وکارافرینان به میدان بیاید و فرهنگ اقتصادی در سطح جامعه گسترش یابد.

وی گفت: برای تحقق این منظور نیاز به تعامل همه بخش های حاکمیتی و نهادها و دستگاه ها در استان با هم ،حمایت و همراهی بخش خصوصی و تعاونی ، ورود مردم به این حوزه و توانمندسازی سازی آنها ضرورت جدی است.

خبر جدید  نقص فنی هواپیمای مسیر مشهد به تهران را مجبور به فرود اضطراری کرد

رزم حسینی بیان کرد: اگر به مقوله اقتصاد توجه کنیم فرهنگ و امنیت و سایر بخش ها هم تقویت می شود از این رو باید همه بخش ها برای حل مشکلات و توسعه اقتصادی همراهی و همکاری کنند وامروز نیاز است ائمه جمعه در کنار سرمایه گذاران کارافرین قرار گرفته و فرهنگ اقتصادی را در جامعه گسترش دهند.

خبر جدید  پایان خوش ماجرای دختربچه مفقود

وی تاکید کرد:کار ناتمام توسعه ای در کرمان را در خراسان رضوی با همراهی و همدلی همه بخش ها به انجام رسانده و خراسان رضوی را الگوی توسعه ای اقتصاد مقاومتی در کشور می کنیم .

کد خبر ۴۵۱۵۵۵۱


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *