اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

بیانیه مشترک سازمان بسیج رسانه و خانه مطبوعات خراسان رضوی

بیانیه مشترک سازمان بسیج رسانه و خانه مطبوعات خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، سازمان بسیج رسانه و خانه مطبوعات خراسان رضوی با انتشار بیانیهای مشترک بیانیه مشترک سازمان بسیج رسانه و خانه مطبوعات خراسان رضویحمله انتحاری تروریستی را که منجر به شهادت و زخمی شدن جمعی از حافظان مرزهای میهن اسلامی شد، محکوم کردند.

در این بیانیه آمده است:

سوگوار قامتهای رشیدی هستیم که در کربلایی دیگر به خون نشست. داغدار دلهایی هستیم که در این فاجعه، چشمه خون شدند اما باور داریم که؛ به هر بیان که بخوانیم و در هر بیانیه که ببینیم، این جنایت است.

خبر جدید  غبارروبی و عطرافشانی مساجد بردسکن

جنایتی که لحظه به لحظه اش با خیانت درآمیخته است، باید به ملک و میهن خیانت روا داری تا حافظان امنیت و پاسداران حدود و ثغور ملی را بر سفره مرگ بنشانی.

گروهک تروریستی خود “جیش العدل” خوانده، نه همه مجرمان که سرپنجههای جنایتکارانی هستند که با ظاهر و کلام زیبا، به کار فریب افکار عمومی مشغولاند. کیست که از پس چهره سفاک ترور و تکفیر، چنگال به خون نشسته استکبار و صهیونیزم و وهابیسم را نبیند؟ کیست که بوی گند نفاق سیلی خوردگان از ملت، شامه اش را نیاز دارد؟ بوی دل آزاری که از حرف به حرف نشسته در فضای مجازی در برخی کانال های شیطانی برمیخیزد و شامه اهل حق و حقیقت را میآزارد.

خبر جدید  تجلیل مديرعامل برق منطقه اي خراسان از تنیسور خردسال فریمانی

در این بیانیه مشترک تأکید شده است: ما روزنامهنگاران دیار امام رضا(ع)، سوگوار داغ بر دل ملت نشسته، ضمن محکوم کردن عاملان پیدا و پنهان این جنایت، با خون برادران شهیدمان پیمان میبندیم که لحظه ای هم از نور تاباندن بر تاریکخانه افکار باطل، غفلت نکنیم و تا قلم در دست داریم، چهره کریه جنایت پیشگان هرزه گرد را افشا کنیم.

خبر جدید  صدور رأی متهمان پرونده تعاونی اعتماد ایرانیان

به نام شهیدان از مسئولان نظام میخواهیم با فعالسازی همه ظرفیتهای سیاسی، دیپلماتیک و تنبیهی، این جنایت را پاسخی پشیمان کننده بدهند و از متولیان امر می خواهیم که برای حفاظت از این سرمایه های امنیتی کشور، همه مساعی سخت افزاری و نرم افزاری را به کار گیرند تا دیگر شاهد تلخکامی مردم در جنایت هایی از این دست نباشیم.

وَمَا النَّصْرُ إِلَّا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ الْعَزِیزِ الْحَکِیمِ


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *