اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

بیش از ۱۱۷ میلیارد ریال در روستاهای مه ولات سرمایه گذاری شد

بیش از ۱۱۷ میلیارد ریال در روستاهای مه ولات سرمایه گذاری شد

به گزارش ایرنا، مسعود رنجبر روز پنجشنبه در مراسم دهگردشی و میز خدمت در روستای خیرآباد مه ولات افزود: از مجموع مبلغ اختصاص یافته، بیش از ۵۵ میلیارد ریال در بخش شادمهر و بیش از ۶۲ میلیارد ریال نیز در بخش مرکزی این شهرستان هزینه شده است.
وی اظهار داشت: در سال جاری ۲۷ میلیارد و ۳۸۱ میلیون ریال برای اجرای طرح های زیربنایی در روستاهای مه ولات هزینه شده که تا پایان سال این مبلغ افزایش خواهد یافت و شاهد رشد و توسعه بیش از پیش مناطق روستایی خواهیم بود.
وی گفت: دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها این قابلیت و ظرفیت را دارند که از محل اعتبارات دهیاری ها که سالانه به حساب آنها واریز خواهد شد، برای عمران و آبادانی منطقه هزینه کنند.
فرماندار مه ولات افزود: ارتقای همه جانبه‌ کیفیت زندگی اجتماعات روستایی، ارتقای بهره وری، توسعه‌ فرصت های پایدار از نظر دسترسی به منابع، امکانات و منافع میان شهر و روستا، توسعه ظرفیت های متنوع اقتصادی و همچنین مشارکت موثر و همه جانبه مردم و نهادهای محلی در فرآیند تصمیم سازی و برنامه ریزی از پیش نیازهای توسعه پایدار و همه جانبه در روستاهاست.
رنجبر اظهار داشت: امروزه به برکت نگاه بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید، به ایجاد زیرساخت ‌های توسعه روستایی توجه ویژه ای شده و مسئولان وظیفه دارند نسبت به عملیاتی کردن طرح های توسعه ای اهتمام ویژه ای داشته باشند.
وی گفت: در دولت تدبیر و امید بیش از ۵۰ میلیارد ریال برای اجرای طرحهای عمرانی از جمله آبرسانی، پرداخت تسهیلات به مدجویان کمیته امداد، گازرسانی، مسکن، برق رسانی، بازگشایی معابر و طرح های کشاورزی در روستای خیرآباد این شهرستان هزینه شده است.
فیض آباد، مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری مه ولات در ۲۰۷ کیلومتری مشهد قرار دارد.
۷۰۷۹/۹۸۷۸ / ۶۰۵۳

خبر جدید  برای حل مشکلات اقتصادی باید همچون شهدا تکلیف مدار بود


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *