استاندار خراسان رضوی از اختصاص ۲ هزار و ۱۲۰ واحد مسکونی که پیش از این در قالب طرح های مشارکتی شهرداری مشهد در حال ساخت بود، به طرح بازآفرینی شهری خبر داد. " /> بیش از 2هزار واحد مسکونی به طرح بازآفرینی شهری مشهد اختصاص یافت | خراسان ما
خراسان ما
خراسان ما

بیش از ۲هزار واحد مسکونی به طرح بازآفرینی شهری مشهد اختصاص یافت

بیش از ۲هزار واحد مسکونی به طرح بازآفرینی شهری مشهد اختصاص یافت

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزمحسینی گفت: اقدامات خوبی پیش از این برای حاشیه شهر مشهد انجام شده اما این اقدامات جنبه مسکنی داشته است.

وی افزود: اخیراً و بر اساس تصمیمهای ستاد بازآفرینی شهر مشهد و به دنبال اختیارات تام وزیر راه و شهرسازی در این باره اقدامات اساسی برای بازآفرینی مناطق حاشیه مشهد در حال انجام است.

استاندار خراسان رضوی اظهارکرد: امروز از چند منطقه حاشیه مشهد بازدید شد، معتقدیم اجرا و بازآفرینی شهری نباید در یک گوشه از شهر محدود شود و باید بهصورت کمربندی در حاشیه شهر تعیین شود.

رزمحسینی تصریح کرد: بر اساس مصوبههای این ستاد ۶۶ دفتر تسهیلگری برای اجرای طرح بازآفرینی شهری توسط شهرداری اجرا میشود و مصوب شد ۲هزار و ۱۲۰ واحد مسکونی در حال ساخت در قالب طرح بازآفرینی بهصورت ملک جایگزین در اختیار ساکنان اطراف این پروژه قرار خواهد گرفت.

وی درباره جمعیت ۳.۵ میلیون نفری مشهد که بالغبر یکمیلیون نفر آن حاشیهنشین هستند بیان کرد: حل مشکلات حاشیهنشینی نیازمند همدلی است و برای آبادانی منطقه حاشیه مشهد نیازمند مشارکت آستان قدس رضوی هستیم.

انتهای پیام/۴۱۲۲/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.irدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد