اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

بیش از ۴۰۰ زائر پیاده به مشهد وارد می‌شوند

بیش از ۴۰۰ زائر پیاده به مشهد وارد می‌شوند

گروه اجتماعی- سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده امام‌رضا(ع) گفت: ۴۰۰ نفر ازشهرهای کوفه، نجف، کربلا و سامرا به همراه زائران افغانی و ایرانی در قالب یک کاروان زیارتی پیاده ۲۶ بهمن‌ماه از نیشابور به سمت مشهد حرکت کرده بودند، همزمان با شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) به مشهد می‌رسند.

به گزارش ایکنا از خراسان رضوی، به نفل از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده امام رضا(ع)، حسین رضایی، سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده امام رضا(ع) گفت: ۴۰۰ نفر ازشهرهای کوفه، نجف، کربلا و سامرا به همراه زائران افغانی و ایرانی در قالب یک کاروان زیارتی پیاده ۲۶ بهمن‌ماه از نیشابور به سمت مشهد حرکت کرده بودند؛ همزمان با شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) به مشهد می‌رسند.

خبر جدید  لبیک یا حسین (ع) یک جریان مستمر تاریخی است

وی با بیان اینکه اعضاء این کاروان که همگی مرد هستند ششمین سال است که مسیر نیشابور تا مشهد را پیاده طی می‌کنند، ابراز کرد: این عزیزان در مسیر راه از خدمات رفاهی، فرهنگی و درمانی ایستگاه‌های ثابت بین‌راهی نیشابور به مشهد شامل چرم سازی، موکب امام حسن مجتبی (ع)، راهدارخانه ابرش،  ایستگاه‌های جواد الائمه(ع) کفشداران و میقات الرضا و رباط خاکستری استفاده و اطراق کردند.
سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده امام‌رضا(ع) گفت: کلیه هزینه‌های زائران پیاده در طول سفر توسط خیران تأمین و یک تیم امداد رسان و خدمات این کاروان را همراهی می‌کنند. رضائی گفت: این کاروان عصر امروز دوشنبه ۳۰ بهمن‌ماه به مشهد وارد و مورد استقبال مردم ولایتمدار مشهد قرار می‌گیرند و پس از زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) در محل پیش‌بینی شده اسکان داده می‌شوند .
وی عنوان کرد: همچنین کاروان پیاده ۸۰ نفری عراقی که مدت ۶۰ روز در راه بودند، روز گذشته نیز وارد مشهد شدند و فردا در اجتماع عظیم مردمی عزادارن فاطمی شرکت می‌کنند.

خبر جدید  قتل نوجوان تربت‌جامی با ضربات چاقو

 انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *