اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

بیش از ۹ میلیون مسافر وارد خراسان رضوی شدند

بیش از ۹ میلیون مسافر وارد خراسان رضوی شدند

سخنگوی ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان رضوی گفت: ۹ میلیون و ۲۸۵ هزار و ۲۶۷ زائر و مسافر وارد خراسان رضوی شده اند.

به گزارش ایلنا، سخنگوی ستاد اجرایی خدمات سفر خراسانرضوی گفت: ۹ میلیون و ۲۸۵ هزار و ۲۶۷ زائر و مسافر از ۲۵ اسفند گذشته تا پایان هشتمین روز فروردین ماه جاری وارد این استان شده اند.

مهدی فروزان افزود: تعداد زائران و مسافران نوروزی خراسان رضوی امسال تاکنون در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۵٫۴ درصد کمتر شده است.

خبر جدید  اکران "پاد زخم" در تماشاخانه شمایل مشهد

وی ادامه داد: از این تعداد مسافر و زائر ۷۰۳ هزار و ۸۰۳ نفر از طریق حمل و نقل جاده ای و عمومی به خراسان رضوی وارد شده اند که این میزان در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۸٫۶ درصد کاهش یافته است.

مدیرکل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی گفت: ۲۷۱ هزار و ۸۵۷ نفر از این تعداد مسافر با قطار به استان سفر کرده اند که تعداد آنها در این بخش در قیاس با مدت مشابه پارسال افزایش ۲٫۴ درصدی نشان میدهد.

خبر جدید  برای تکمیل محور شادمهر-بردسکن 500 میلیارد ریال نیازمندیم

وی شمار زائران و مسافرانی را که از طریق فرودگاه ها به خراسان رضوی سفر کرده اند نیز ۱۳۹هزار و ۷۵۹ نفر اعلام و بیان کرد: این آمار در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۱۸٫۴ درصد کمتر شده است.

فروزان افزود: تعداد زائران و مسافران نوروزی هم که در این مدت با خودروی شخصی وارد خراسان رضوی شده اند هشت میلیون و ۱۶۹ هزار و ۸۴۸ نفر بود که این تعداد در قیاس با مدت مشابه نوروز پارسال کاهش ۵٫۲ درصدی نشان می دهد.

خبر جدید  عوامل سرنگونی پهپاد متجاوز آمریکایی به خادمی حضرت رضا(ع) مفتخر شدند

وی همچنین شمار زائران و مسافران ورودی به مشهد را در ایام نوروز امسال تاکنون پنج میلیون و ۶۲۸ هزار و ۱۲۶ نفر اعلام و بیان کرد: شمار زائران و مسافران نوروزی مشهد در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۳٫۱ درصد بیشتر شده اند.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *