معاون علوم پزشكی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد گفت: بیمارستان ۲۲ بهمن این دانشگاه رتبه دوم بیمارستان‌های دانشگاه آزاد اسلامی را داراست. " />بیمارستان 22 بهمن، رتبه دوم بیمارستان‌های دانشگاه آزاد اسلامی | اخبار مشهد خراسان ما - Part 62350
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

بیمارستان ۲۲ بهمن، رتبه دوم بیمارستان‌های دانشگاه آزاد اسلامی

بیمارستان ۲۲ بهمن، رتبه دوم بیمارستان‌های دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مشهد،مهدی ملكنژاد صبح امروز در مراسم تكریم و معارفه رؤسای سابق و جدید بیمارستان ۲۲ بهمن دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد افزود: بیمارستان ۲۲ بهمن در ارزشیابی دانشگاه علوم پزشكی و رعایت موارد بیمارستانی رتبه دوم كشوری را بین ۱۲ بیمارستان دانشگاه آزاد اسلامی كسب كرده است.

وی خطاب به پرسنل بیمارستان ۲۲ بهمن گفت: این بیمارستان تاكنون با همدلی و همكاری شما استوار بوده استكه امیدوارم این همكاری تداوم یافته و منجر به توسعه كمی و كیفی بیمارستان بیش از پیش شود.

خبر جدید  پروازهای فرودگاه مشهد با بهبود وضعیت دید از سر گرفته شد

معاون علوم پزشكی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با اشاره به تغییرات حوزه بهداشت و درمان در سطح كشور، افزود: بهجای اینكه از توان بخش خصوصی استفاده شود از بخش دولتی بیشتر استفاده شد و همین امر هزینه بیشتری را به اقتصاد كشور و سیستم ارائه خدمات بهداشتی تحمیل كرد.

وی ادامه داد: خوشبختانه با همه این اتفاقات با تلاش نیروهای انسانی؛ امروز در كارنامه دانشگاه آزاد اسلامی مشهد دو بیمارستان ۲۲ بهمن و آریا كارنامهقابل قبول دارند.

خبر جدید  "حفاران قبر" در بهشت رضا(ع) مافیا دارند؟

ملكنژاد رشد و توسعه بیمارستان را ناشی از فداكاریها و تلاشهای نیروی انسانی این بیمارستان برشمرد و تأكید كرد: این دو بیمارستان با وجودمنابع مالی محدود در خیلی از مواقع در رابطه با بحث درآمد و هزینه و مدیریت منابع رتبه یك و دو كشور را به خود اختصاص داده است.

وی اظهار کرد: امروز از طرف خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی و حوزه علوم پزشكی از عیسیپور بهدلیل تلاشهایی كه در چند سال گذشته برای بیمارستان کردند، قدردانی كرده و برای خزاعی كه سالهاست معاون دانشكده پزشكی بوده و با برنامهها و مسائل این بیمارستان و دانشگاه كاملاً آشنا است، آرزوی موفقیت میكنم.

خبر جدید  افزایش جذب دانشجو با آگاهی‌بخشی کافی به دانش‌آموزان

مسعود عیسیپور رئیس سابق بیمارستان ۲۲ بهمن واحد مشهدنیز با ارائه گزارشی از برنامههای این بیمارستان ؛ بالابردن ضریب اشغال تخت، راهاندازی بخشهای جدید، كارایی و تأمین سختی كار پرسنل درمان و … را از دغدغههای خود دانست كه ابرازامیدواری كرد توسط خزاعی پیگیری و اجرایی شود.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *