اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

تأکید امام جمعه مشهد بر انتقال سریع باشگاه پدیده

تأکید امام جمعه مشهد بر انتقال سریع باشگاه پدیده
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد در دیدار با مدیران ورزشی و فوتبالی تأکید امام جمعه مشهد بر انتقال سریع باشگاه پدیدهخراسان رضوی گفت: خوشبختانه در چند وقت اخیر ورزش استان از حالت ورشکستگی خارج شده است.
آیتالله علمالهدی با بیان اینکه شایسته نیست مشهد به عنوان پایگاه بزرگ شیعیان وضعیت ورزشش در حالت ورشکستگی قرار داشته باشد، افزود: الحمدلله در بسیاری از عرصهها پیشرو بوده و هستیم، اما در ورزش اینگونه نبوده ایم، شهر ما در عرض خودش در ورزش، شهر ورشکسته ای بود، هر چند که شرایط این روزها بسیار متفاوت شده است.
وی با اشاره به هزینههای دولت برای برخی از تیمهای خاص گفت: متأسفانه کمک دستگاههای دولتی هم شامل تیمهای ورزشی شهر ما نشد، در حالی که کمک به این تیم ها سبب احیای ورزش در شهر و استان خواهد بود.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با تأکید بر ضرورت توجه خاص به ورزش مشهد، اظهار داشت: با توجه به وجهه جهانی مشهد در منظر اسلام و کشورهای اسلامی و حضور ۳۰ میلیون زائر داخلی و ۴ میلیون زائر خارجی و آمدن ایشان برای تماشای ورزش میتواند جلوه بینالمللی خوبی برای این شهر به دنبال داشته باشد.
آیتالله علمالهدی با اشاره به نتایج خوب تیم فوتبال پدیده خاطرنشان کرد: خوشبختانه این تیم توانسته است با دست خالی و در بین تیم هایی که دستشان در جیب دولت است در بالای جدول مسابقات قرار بگیرد و دل مردم مشهد را شاد کند.
وی با اشاره به تلاش های وطنخواه مدیرعامل باشگاه پدیده گفت: ایشان یک فرد کاملاً ارزشی و ولایی است که توانسته کار بزرگی را به کمک همکارانش انجام دهد و باید از او تجلیل شود.
آیت الله علم الهدی به وطنخواه گفت: شما و همکاران تان در باشگاه پدیده با شروع کار از صفر با وضع اقتصادی موجود و ورشکستگی شرکت پدیده این باشگاه را به نقطه اوجی رساندهاید که نشان دهنده نبوغ شما در این باشگاه است. بنده به سهم خودم از شما تشکر میکنم.
امام جمعه مشهد همچنین با اشاره به دغدغه مردم برای انتقال این باشگاه گفت: مردم از این موضوع نگران هستند و این خوب نیست که اتفاقی که باعث خوشحالی مردم میشود و ستاد تدبیر و دادستانی نیز با آن موافق است با تأخیر روبهرو باشد.
در این دیدار فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان، برادران رئیس هیئت فوتبال، جواد وطن خواه مدیر عامل باشگاه پدیده و برخی دیگر از مدیران ورزشی استان خراسان رضوی حضور داشتند.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  افزایش 50 درصدی صادرات کالا از منطقه ویژه اقتصادی دوغارون
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *