به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، حسین محمودی با اشاره به برگزاری مراسم تجلیل از اعضای کادر فنی تیم های جودو استان، گفت: در این جلسه از مدال آوران و مربیان تیم های بزرگسالان و نونهالان استان که در رقابتهای کشور امسال افتخارآفرینی کردند، تجلیل شد.

وی افزود: فرزین شاهباز، امین کامیابی، علی پرهیزگار، جلال محجوب و وحید جدی مدال آوران رقابتهای قهرمانی کشور امسال، نفراتی بودند که با اهدای جوایزی از تلاش های آنان تجلیل شد.

رییس هیئت جودو، جوجیستو و کوراش خراسان رضوی ادامه داد: محمد گروهی سرمربی تیم بزرگسالان و سرپرست تیم نونهالان استان، محمدرضا سمیعی سرپرست تیم بزرگسالان، محمد علی احمدی سرمربی و مهدی دلفراز مربی تیم نونهالان استان نیز نفراتی بودند هدایت قهرمانان جودو خراسان رضوی در رقابتهای کشوری امسال را برعهده داشتند و در جلسه امشب مورد قدردانی قرار گرفتند.

خبر جدید  پایان مسابقات دارت خراسان رضوی

وی تصریح کرد: جودوکاران نونهال استان در آذرماه امسال در نخستین رقابتهای استعدادهای برتر جودوی پسران کشور که در یزد برگزار شد با کسب ۹ مدال به مقام قهرمانی دست یافتند.

محمودی اضافه کرد: تیم خراسان رضوی در این مسابقات پنج مدال طلا و چهار نقره بدست آورد،’حسین بخشی، حمیدرضا کارگر، امیرحسین گرمابی، رضا قنبری و امین واله’ از خراسان رضوی مدالهای طلای اوزان منهای ۴۲، ۴۶، ۵۵، ۶۶ و ۷۳ کیلوگرم را بدست آوردند.’مبین نظری، علی تقی زاده، امیرحسین مرادی و امیرحسن نقی پور’ دیگر نونهالان خراسانی نیز در اوزان منهای ۳۰، ۳۴، ۶۰ و به علاوه۷۳ کیلوگرم مدال نقره رقابتها را بر گردن آویختند.

خبر جدید  اجرای مدیریت بهداشتی در کشور از مزرعه تا سفره

وی خاطرنشان کرد: در بهمن ماه سال جاری نیز جودوکاران بزرگسال خراسان رضوی مقام پنجم کشور را در زنجان بدست آورد و وحید جدی در وزن ۷۳ کیلو گرم به مدال نقره کشور رسید، امین کامیابی در وزن ۸۱ کیلو گرم، علی پرهیزگار و جلال محجوب به صورت مشترک در وزن منهای ۱۰۰ کیلو گرم و فرزین شاهباز در وزن به اضافه ۱۰۰ کیلو گرم مدال های ارزشمند برنز را برای استانمان به ارمغان آوردند.

خبر جدید  رتبه سوم تیم راگبی بانوان استان در مسابقات کشور