اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

تجمع غیرقانونی توسط معاندان نظام برنامه ریزی شده بود

تجمع غیرقانونی توسط معاندان نظام برنامه ریزی شده بود

فرماندار مشهد گفت: تجمع امروز گروهی از مردم در مشهد با موضوع گرانی غیرقانونی بوده و توسط معاندان نظام جمهوری اسلامی ایران و افراد ضدانقلاب برنامه ریزی شده بود.

شعار سال: فرماندار مشهد گفت: تجمع امروز گروهی از مردم در مشهد با موضوع گرانی غیرقانونی بوده و توسط معاندان نظام جمهوری اسلامی ایران و افراد ضدانقلاب برنامه ریزی شده بود.

خبر جدید  ناکامی بانوی ورزشکار خراسان رضوی از کسب سهمیه المپیک

محمد رحیم نوروزیان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این گروه ابتدا در عرصه میدان شهدای مشهد تجمع کردند و سپس به سمت خیابانهای منتهی به حرم رضوی حرکت کردند که با هوشیاری به موقع مردم و پلیس تجمع خاتمه یافت.

وی ادامه داد: این تجمع غیرقانونی از طریق شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی شده بود و عناصر ضدانقلاب از احساسات عده ای در این رابطه سوءاستفاده کردند.

خبر جدید  سازمان دانش آموزی فرصتی مغتنم برای تربیت دانش آموزانی هدفمند و در تراز انقلاب اسلامی است

فرماندار مشهد گفت: در این تجمع ماموران انتظامی با مردم کمال مدارا و همراهی را داشت و با افرادی که قصد تخریب اموال عمومی از طریق کندن نرده ها را داشته و یا سنگ پراکنی می کردند برخورد قانونی شد.

وی افزود: ساعتی پس از تجمع مردم از عرصه میدان شهدا و خیابانهای منتهی به حرم رضوی در آرامش کامل پراکنده شدند.

خبر جدید  تعویض خط 36 اینچ پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد در واحد اندازه گیری گاز خروجی

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازسایت خبری عصر ایران ، تاریخ انتشار ۷دی ۹۶، کدمطلب:۵۸۲۳۹۷، www.asriran.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *