اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

تجمع غیرقانونی توسط معاندان نظام برنامه ریزی شده بود

تجمع غیرقانونی توسط معاندان نظام برنامه ریزی شده بود

فرماندار مشهد گفت: تجمع امروز گروهی از مردم در مشهد با موضوع گرانی غیرقانونی بوده و توسط معاندان نظام جمهوری اسلامی ایران و افراد ضدانقلاب برنامه ریزی شده بود.

شعار سال: فرماندار مشهد گفت: تجمع امروز گروهی از مردم در مشهد با موضوع گرانی غیرقانونی بوده و توسط معاندان نظام جمهوری اسلامی ایران و افراد ضدانقلاب برنامه ریزی شده بود.

خبر جدید  ژورنال دانشگاه علوم پزشکی مشهد در لیست مجلات برتر

محمد رحیم نوروزیان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این گروه ابتدا در عرصه میدان شهدای مشهد تجمع کردند و سپس به سمت خیابانهای منتهی به حرم رضوی حرکت کردند که با هوشیاری به موقع مردم و پلیس تجمع خاتمه یافت.

وی ادامه داد: این تجمع غیرقانونی از طریق شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی شده بود و عناصر ضدانقلاب از احساسات عده ای در این رابطه سوءاستفاده کردند.

خبر جدید  استمرار و تداوم آموزش درس تربیت بدنی از طریق بسترهای فضای مجازی جهت پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان در منازل

فرماندار مشهد گفت: در این تجمع ماموران انتظامی با مردم کمال مدارا و همراهی را داشت و با افرادی که قصد تخریب اموال عمومی از طریق کندن نرده ها را داشته و یا سنگ پراکنی می کردند برخورد قانونی شد.

وی افزود: ساعتی پس از تجمع مردم از عرصه میدان شهدا و خیابانهای منتهی به حرم رضوی در آرامش کامل پراکنده شدند.

خبر جدید  طلب ۳۴۰۰ میلیارد تومانی آستان قدس از دولت

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازسایت خبری عصر ایران ، تاریخ انتشار ۷دی ۹۶، کدمطلب:۵۸۲۳۹۷، www.asriran.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *