اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

تخلیه منازل حاشیه رودخانه کشف رود در مشهد

تخلیه منازل حاشیه  رودخانه کشف رود در مشهد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد گفت: در پی اعلام بالا آمدن سطح کشف تخلیه منازل حاشیه  رودخانه کشف رود در مشهدرود و احتمال طغیان این رودخانه از سوی بخشداری مرکزی مشهد، آتش نشانان سه ایستگاه سازمان آتش نشانی این کلانشهر به منظور ایمن سازی محلی و مقابله با هرگونه حادثه به این منطقه اعزام و آنجا مستقر شده اند.
آتشپاد حسن جعفری افزود: ماموران آتش نشانی در اقدامی ضربتی تمامی شهروندان مشهدی ساکن در حاشیه رودخانه کشف را که در معرض خطر بودند به خارج این محدوده هدایت و ساختمان ها را تخلیه کردند.

خبر جدید  نجات مادر باردار و خانواده اش از زیر آوار

او ادامه داد: همچنین آتش نشانان در اقدامی پیشگیرانه پس از ایجاد سد خاکی در بخش هایی از حاشیه کشف رود که امکان نفوذ آب در آنجا وجود دارد و نقاط خطرناک محسوب می شوند، منطقه را ایمن سازی کرده اند.
آتشپاد جعفری علت بالا آمدن سطح آب کشف رود را بازشدن دریچه های سد کارده اعلام کرد.

خبر جدید  جذب ۱۰۰درصدی جمعیت بیسوادان تربت حیدریه به نهضت سوادآموزی

هم اکنون تمام مسیرهای ورودی فرعی متصل به کشف رود تا رفع خطر کامل بسته شده است و از عبور و مرور افراد محلی نیز در این منطقه جلوگیری می شود.

شعبه ای از رودخانه ۲۹۰ کیلومتری کشف رود از کوههای هزار مسجد و شعبه دیگر آن از کوههای بینالود سرچشمه گرفته و از شمال شهر مشهد می گذرد.

خبر جدید  پایان جشنواره فرهنگ ملل در مشهد


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *