اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

ترویج عرفان های کاذب با هدف شبهه آفرینی در اعتقادات مردم

ترویج عرفان های کاذب با هدف شبهه آفرینی در اعتقادات مردم

به گزارش خبرنگارمهر، حجت الاسلام علی مظفری صبح شنبه در جلسه شورای قضایی خراسان رضوی اظهار کرد: یکی از مهمترین توطئه های دشمنان در شرایط فعلی ترویج عرفان های کاذب و اندیشه های نوظهور انحرافی با هدف ایجاد شبهه نسبت به اعتقادات مردم و نهایتاً ضربه وارد کردن به مبانی دینی و اساس حاکمیت استبدین ترتیب طرح مباحث کارشناسی در جهت رفع این گونه شبهات و بر ملا کردن پشت پرده های این اقدامات ترویجی انحرافیضروری است.

خبر جدید  هفت حوض یک منطقه نمونه گردشگری است/بازدید 800 هزار نفری از مجموعه در سال 97

وی افزود:امروز و پس از آنکه دشمن از تهدیدات سخت و حمله نظامی علیه کشور عزیزمان ناامید شده در پی صدمه زدن به ملت ما از طریق پروسه پیچیده جنگ نرم است و اقدامات دشمن در این حوزه به صورت هوشمند ساماندهی شده است.

رئیس شورای قضایی خراسان رضوی ادامه داد: یکی از مهمترین تاکیدهای رهبر معظم انقلاب در سال های اخیر لزوم داشتن بصیرت، بصیرت افزایی و حفظ هوشیاری مردم و مسئولان در برابر توطئه های دشمنان است و حوادث اتفاق افتاده اهمیت لزوم توجه به این فرمایشات را بیش از پیش روشن می کند.

خبر جدید  چهار اثر تاریخی خراسان‌رضوی در انتظار ثبت جهانی

وی گفت: در شرایط فعلی دشمن به دنبالایجاد مشغولیت های کاذب و انحرافی برای مردم و مسئولان است و شناسایی مشکلات و مسائل واقعی برای آحاد جامعه ضروری است تا کشور از خطرات احتمالی مصون مانده و به راه پرافتخار خود در فتح قله های عزت، اقتدار و موفقیت ادامه دهد.

خبر جدید  کلاهبرداری سازمان یافته در بوستان شمشاد محله رازی/ 218 اصله درخت و 5 هزار متر چمن در خطر نابودی

مظفری تصریح کرد:یکی از مهمترین وظایف مسئولان آگاهی بخشی و شفاف سازی است و دشمن به دنبال ایجاد تفرقه در داخل و ایران هراسی در سطح خارجی است و توجه به این امر لزوم بصیرت افزایی را نشان می دهد.

کد خبر ۴۵۱۰۲۷۱


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *