معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون از تشکیل جلسات تخصصی سند الگوی ایرانی ـ اسلامی پیشرفت در دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه خبر داد. " /> تشکیل جلسات تخصصی سند الگوی ایرانی ـ اسلامی پیشرفت در دانشگاه‌ها | اخبار مشهد خراسان ما - Part 65230
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

تشکیل جلسات تخصصی سند الگوی ایرانی ـ اسلامی پیشرفت در دانشگاه‌ها

تشکیل جلسات تخصصی سند الگوی ایرانی ـ اسلامی پیشرفت در دانشگاه‌ها

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کازرون،علیاکبر عارف در نشست علمی هماندیشی استادان با موضوع بررسی سند الگوی اسلامی ـ ایرانی پیشرفت با قرائت بند پنج این سند اظهار کرد: این سند به تمامی مجامع علمی و تحقیقاتی کشور از جمله دانشگاهها و حوزههای علمیه ارسال شده است تا حوزههای علمیه و دانشگاهها با تشکیل جلسات تخصصی و بررسی وتحقیق و تفحص بتوانند بندهایی که لازم است ویرایش و اصلاح کنند.

وی اضافه کرد: اینیک سند بالادستی است و با توجه به اینکه مربوط به آینده و پیشرفت کشور بوده و از دغدغههای مهم و مورد تأکید مقام معظم رهبری است،باید با مراقبت و دقت بیشتری مورد اتقان نظر قرار گیرد.

خبر جدید  شوراهای اسلامی مسیر موفقیت کارآفرینان را هموار می‌کنند

ضیایی یکی از حاضران دوره ارشد ماماییبا بیان اینکه این سند الگویی هدفمند است و باید تمام جزئیات در آن بررسی شود، عنوان کرد: در چند بند مربوط به رشته کاری خودم كه مورد مطالعه قرار دادم كلیگویی شده است، باید كمی ریزبینانهتر همراه با اجزایمربوطه دیده شود.

فرحناز حمزهایاز استادان رشته شیمی بیان کرد: این سند پس از بحث و گفتگو و اضافه یا حذف بعضی از بندها باید به ترتیبی ارائه شود كه با گذشت زمان و رشد و توسعه علمی امكان بررسی و ویرایش مجدد وجود داشته باشد.

علیرضا گلچین عضو هیئت علمی دانشکده دامپزشکی واحد کازرون مطرح کرد: با اندكی مطالعه دریافتم كه این سند یک چیز خارقالعاده و منحصر به فرد است و با اجرای این سند، كشور از هرگونه وابستگی نجات مییابد و به قلههای رفیع علم و دانش راه پیدا میکند.

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی قوچان برتر استانی شد

امانالله كلانتری کارشناس ارشد علوم سیاسی تبیین کرد: این سند بالاتر و فراتر از هر برنامه دیگری نظیر پنج سالهاست، هقت سال وقت صرف تنظیم این سند شده و هزاران كارشناس متبحر و زبده این سند را بررسی و محتوای آن را تنظیم كردهاند. اینگونه نباشد كهاز آن بگذریم؛ باید یک تیم قوی متشكل از جامعهشناس،روانشناس و متخصصان دیگر جمعآوری و ساعات فراوانی بر روی این سند و بندهای آن بحث و بررسی و تحقیق شود و از طرف دانشگاه حمایتهای مالی صورت پذیرد.

خبر جدید  واگذاری 28 مورد واحد تملیکی خراسان‌رضوی به بخش‌های اقتصادی

محمدکاظم دهقانیان استاد رشته ادبیات یادآور شد: با توجه به تغییر و تحولات سالانه که در سطح كلان كشوری و بهکارگیری این اسناد در دولتهای مختلف تضمینی وجود داشته است، این سند نبایددستخوش تغیرات گردد وبا توجه به بسط و رشد بسیار بالا در زمینههای مختلف علمی در جهان باید این سند قابل بالانس و هماهنگی در سطوح مختلف برای سالهای آینده و همسو با رشد علمی جهان و كشور باشد.

به گزارش آنا، در این جلسه مقرر شد جلسات بررسی این سند به صورت مدون و هفتگی برگزار شود تا به نتیجه و قابل قبولی برسد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *