اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

تشییع دو شهید گمنام در کاخک همزمان با روز شهادت حضرت زهرا(س)

تشییع دو شهید گمنام در کاخک همزمان با روز شهادت حضرت زهرا(س)

حجت الاسلام حمید مقیمیان در گفتگو با خبرنگارمهر اظهار کرد: چند ماهی می شود که در شورای اسلامی کاخک بحث میزبانی شهدای گمنام مطرح شده بود که با پیگیری های لازم خوشبختانه این سعادت نصیب مردم این شهر برای میزبانی از شهدای گمنام شد.

وی افزود: مردم گناباد و بخش کاخک روز دوشنبه در محل مرقد شیخ محمدتقی بهلول گنابادی به استقبال این شهدا خواهند رفت و پس از گلباران در ورودی مصلی امام خمینی (ره) گناباد منتقل شهر کاخک خواهند شد.

خبر جدید  گناباد، نماینده خراسان رضوی در جشنواره ملی آش ایرانی

رئیس شورای شهر بخش کاخک گناباد خاطرنشان کرد: از روزی که خبر حضور شهدا در کاخک را دریافت کرده ایم کمیته های مختلفی تدارک دیده  که به برکت وجود شهدا فضای شهر کاخک طی این چند روز بسیار معنوی شده است.

مقیمیان ابراز کرد: در شب شهادت حضرت زهرا(س) در محل امامزاده سلطان محمد عابد با حضور اقشار مختلف مراسم وداع با شهدا همراه با سخنرانی و مدیحه سرایی انجام خواهد شد.

خبر جدید  راهیان نور دانشجویی قوچان

وی با اشاره به برنامه های این مراسم افزود: مردم شهید پرور شهرستان گناباد روز سه شنبه همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س) این دو لاله را بر روی دستان خود تشییع و در محل پارک شهرداری کاخک خاک سپاری خواهند کرد.

رئیس شورای شهر بخش کاخک گناباد تصریح کرد: اعتقاد داریم حضور شهدای گمنام در بخش کاخک فضای معنویی را ایجاد خواهد کرد و شورای شهر این بخش نیز تمامی برنامه های فرهنگی خود را با محوریت این شهدا برنامه ریزی خواهد کرد.

خبر جدید  فاز یک زائرسرای رضوی افتتاح می‌ شود

مقیمیان خاطرنشان کرد: تعداد ۱۱۰ شهید در بخش کاخک حضور دارند و این دو فرزند روح الله اولین شهدای گمنام بخش کاخک گناباد می باشند.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *