اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

تعداد روزهای آلوده سال ۹۶ مشهد با تهران برابر است

تعداد روزهای آلوده سال ۹۶ مشهد با تهران برابر است

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا حیدری صبح دوشنبه در شانزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی مشهد که در تالار شهر برگزار شد با اشاره به روز مهندس اظهار کرد: کشف روابط منظم از تکالیف مهندسین محسوب می شود و محصول تمدن بشری حاصل تلاش مهندسین است.

وی افزود: در حوزه سازمان نظام مهندسی تعاملی که بین شهرداری و نظام مهندسی است باید منجر به پاسخگویی مناسب و به موقع درخواست های مردم شود و تعامل و ارتباط نزدیکی را باهم برقرار کنند.

رئیس شورای اسلامی مشهد گفت: ۶۵ سال پیش در چنین روزی لایحه وکلا با پافشاری مصدق تصویب شد و وکلا به مردمی که دادخواهی داشتند کمک کرده اند. ما در شورای پنجم بر حقوق شهروندی تاکید داریم و با مشارکت حقوق دانان در حوزه تبیین حقوق شهروندی گام های اساسی را برمی داریم.

خبر جدید  بهره برداری از چندین طرح با حضور وزیر بهداشت در نیشابور

وی ادامه داد: سه شنبه ۸ اسفند زادروز شیخ بهایی یکی از نوابغ روزگار است که از عناصر هویت بخش برای شهر مشهد شمرده می شود و ۹ اسفند روز حمایت از حقوق مصرف کنندگان را درپیش و قانون مدون در این زمینه داریم و باید با مشارکت مردم به یک حرکت فراگیر تبدیل شود. حقوق مصرف کنندگان فقط در حوزه کالا و خدمات نیست، بلکه خدماتی که در شهرداری به مردم ارائه می شود از جمله آن است.

خبر جدید  بازدید استاندار خراسان رضوی از آسایشگاه معلولان درمشهد

حیدری ابراز کرد: روز جمعه ۱۱ اسفندماه تکریم مادران و همسران شهدا است.‌ نقش مادران و همسران شهدای دفاع مقدس بی بدیل لست و جامعه توجه لازم را به تکریم این عزیزان داشته باشد چراکه فرزندانی را برای دفاع از مملکت تربیت کردند.

وی با اشاره به روز درختکاری گفت: در هفته آینده هفته درختکاری را داریم و شهرداری برنامه خوبی را دراین خصوص در نظر گرفته و از مردم و طرفداران محیط زیست درخواست می کنیم در این همایش شرکت کنند. داده های آلودگی هوا در مشهد نگران کننده است و در سال ۹۶ روزهای آلوده مان برابر شهر تهران بود که آسیب های زیادی به سالمندان و کودکان وارد می کند.

خبر جدید  آموزش قرآن در 52 مکتب‌خانه حاشیه شهر

رئیس شورای اسلامی مشهد تاکید کرد: در این راستا در رابطه با حمل و نقل کنترل و پیشگیری صورت گیرد و بحث سرانه فضای سبز و رساندن به یک شاخصه قابل قبول مهم است. با همت مردم این حرکت مدنی را پیش می بریم و تکلیف وظیفه شهروندی را انجام دهیم و تلاش همکاران شهرداری در زمینه ایجاد فضای سبز مناسب است.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *