به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، صدرا مذهب یوسفی افزود: سالهای گذشته در ایام نوروز تعداد ۶۰ المان و نماد در سطح شهر مشهد توسط حوزه فرهنگی شهرداری نصب شده است اما برای استقبال از بهار ۹۸ تعداد ۲۵ نماد اصلی دیگر نیز آماده شد که در سطح شهر در حال نصب است.

وی ادامه داد: همچنین ۳۲ المان ویژه نوروز ۹۸نیز با محوریت تزئینات شهری در جداره های مختلف شهر مشهد درحال نصب است.

خبر جدید  دعوت از 5 خراسانی به اردوی تیم ملی هندبال

دبیر جشنواره خانه بهار شهرداری مشهد با اشاره به برگزرای جشنواره تماشاخانه بهار از سوم تا دهم فروردین ماه در مشهد گفت: ۲۶ اثر برگزیده در بخش هنرهای نمایشی در سطح شهر مشهد اجرا خواهد شد.

جشنواره خانه بهار نام یک جشنواره هنر شهری به ابتکار شهرداری مشهد است که طی ۱۰ سال اخیر با مددگیری از خلاقیتها، آثار هنرمندان عرصه های مختلف و کارشناسان امور شهرآرایی را در آستانه آغازین روزهای فصل بهار در محیط عمومی شهر مشهد جانمایی می کند و موجب آراستن این شهر می شود.

خبر جدید  یک میلیون و ۴۰۰ هزار مترمربع فضای سرای دانشجویی در کشور کمبود است

'جشنواره خانه بهار ۹۸' در همین راستا شکل گرفته که هنرهای تجسمی، هنرهای چند رسانه ای، هنرهای نمایشی، پژوهشهای هنر شهری، جشنواره عکس و بخش میهمان در حوزه بین الملل از بخش های این جشنواره است.

همچنین در چارچوب طرح استقبال از بهار ۱۳۹۸ تعداد ۱۳میلیون و ۷۰۰ بوته گل برای کاشت در سطح شهر مشهد تامین و بیشتر المانهای گل به صورت دائمی جانمایی شده اند.

خبر جدید  مسئول ارتباطات و رسانه مجمع مشورتی زنان خراسان رضوی منصوب شد