اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

تغییر هویت مذهبی مشهد ساخته ذهن کوچک برخی افراد است

تغییر هویت مذهبی مشهد ساخته ذهن کوچک برخی افراد است

به گزارش خبرنگار مهر، حمید رضا موحدی زاده صبح دوشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد اظهار کرد: همه می دانیم فلسفه وجودی مشهدبارگاه منور امام هشتم(ع) است و کسی در این تردیدندارد و در این میان بی جهت افرادی مسائلی را که در ذهن کوچکشان می گذرد مطرح نکند و اگر فکر می کنند جریانی می خواهد این هویت را از بین ببرد مقصر خودشان هستند.

خبر جدید  خدمت رسانی خادمیاران رضوی به سیل زدگان

وی افزود: مشهد هویت فرهنگی و تاریخی نیز دارد و باید دیدگاه خود را وسیع کنیم و کسانی که کارکرد این شهر را تنها مذهبی می بینند باید بگویند چگونه برای این شهر درآمد باید کسب کنیم؟ باید ظرفیت های جدید برای شهر شناسایی و حمایت شود.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد: برای ادامه بقای شهر در آینده باید به موضوعات جدید فکر کنیم و خودمان را درگیر جنگ های مصنوعی نکنیم زیرا همه ما اهل بیت(ع) را تکریم می کنیم و آنها را محترم می شماریم.

خبر جدید  کیفیت هوای مشهد در شرایط سالم قرار گرفت

موحدی زاده بیان کرد:اگر روزی مردم صبح وارد خیابان شدند و طرح هایی را دیدند که خوشحال شدند مثبت است و نباید بهانه گیری کنیم. مگر می شود با تغییر نام یک تابلو فرهنگ مشهددچار خدشه شود؟به نظر می رسد کمبود آگاهی در این حوزه وجود دارد و امیدواریم با تصحیح روش ها از سوی ما و منتقدان بتوانیم وضعیت بهتری را برای شهر ایجاد کنیم.

کد خبر ۴۵۱۹۱۱۱


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  ارجحیت اقتصادی بودن بر اشتغال زا بودن طرح برای دریافت تسهیلات
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *