اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

تفاهم نامه ساخت مدرسه سه کلاسه استثنایی در تربت حیدریه

تفاهم نامه ساخت مدرسه سه کلاسه استثنایی در تربت حیدریه

رئیس آموزش و پرورش بخش رخ از توابع شهرستان تربت حیدریه در استان خراسان رضوی از تفاهم نامه ساخت مدرسه ۳ کلاسه استثنایی توسط خیر مدرسه ساز و سازمان و آموزش و پرورش رخ در روستای حشمت آباد این بخش با هزینه ای ۳ میلیارد ریال خبر داد.

محمود قهار در گفت و گو با خبر نگار ایلنا در تربت حیدریه گفت:تفاهم نامه احداث یک باب مدرسه ۳ کلاسه برای دانش آموزان استثنایی در روستای حشمت آباد این بخش ، با همت خیر نیک اندیش،حسین بهزاد و اداره آموزش و پرورش جلگه رخ در محل مجمع خیرین مدرسه ساز استان به امضاء رسید.

خبر جدید  دستیابی دانش‌آموزان به حیات طیبه؛ محور اصلی سند تحول آموزش و پرورش

وی ضمن تقدیر از اقدام خیر نیک اندیش، اهمیت ساخت مدرسه و کمک به امور آموزش وپرورش مدارس را در مناطق محروم مهم دانست وافزود: مدرسه سازی از مصادیق انجام کار خیر است و خیران مدرسه ساز بستر سازان علم و دانش در جامعه هستند.

قهار توجه خیرین نیکوکار را به امر مدرسه سازی نشاندهنده شناخت صحیح جامعه از اهمیت تعلیم و تربیت آینده سازان این جامعه دانست.

ویگفت: مدرسه فوق به همت خیر بلند بالا حاج حسین بهزاد و مشارکت اداره کل نوسازی مدارس استان در روستای حشمت آباد احداث می شود و تا مهر ماه ۹۸ مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

خبر جدید  کشف مواد مخدر در مرزهای شمال شرق خراسان رضوی

قهار ادامه داد: ساخت مدارس توسط افراد خیرساز درمنطقه رخ را قابل توجهذکر کرد و از افزایش ساخت فضاهای آموزشی و پرورشی بیشتر در آینده توسط خیران خبر داد.

وی افزود : آموزش و پرورش بخش رخاز حضور خیرین مدرسه ساز استقبالو اعلام میکند که مسیر برای حضور با نشاط آنان در این منطقه فراهم است .

خبر جدید  اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان در شعب تأمین اجتماعی

رئیس آموزش و پرورش رخ اظهار کرد: در دو سال اخیر ۱۰ مدرسه با کمک ۶ نفر از خیران و با هزینه حدود ۴۰میلیاردریالدر بخش جلگه رخ ساخته یا در حال ساخت است .

وی همچنین اضافه کرد: بیش از۵۰۰ دانش آموز در منطقه رخ در این مدارسخیر ساز مشغول به تحصیل هستند.

مبلغ ۳میلیارد ریال توسط خیر نیکوکار به این امر خدا پسندانه اختصاص یافت.


منبع :: تفاهم نامه ساخت مدرسه سه کلاسه استثنایی در تربت حیدریه

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *