اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

تقدیر رهبر معظم انقلاب از اجرای گروه‌ سرود آوای رضوان در مشهد

تقدیر رهبر معظم انقلاب از اجرای گروه‌ سرود آوای رضوان در مشهد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس،بهنقل ازآستاننیوز، گروه سرود آوای رضوان شب گذشته در محضر رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی) به اجرای برنامه پرداختند که اجرای سرود اعضای این گروه مورد تحسین و تقدیر ایشان قرار گرفت.

همچنین اجراهای گروههای سرود شرکتکننده در نخستین جشنواره سراسری «آکاپلا آوای رضوان» در برنامههای پاتوقی در سطح شهر مشهد به ویژه سه ایستگاه فرهنگی که به همت مؤسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی در ایستگاه راهآهن، پایانه مسافربری و فرودگاه دایر شده است، مورد توجه زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) قرار گرفته است.

اجرای سرود با مضامین رضوی، پردهخوانی با حضور نقالان خراسانی، اهدای بستههای متبرک فرهنگی و… از جمله برنامههای این سه ایستگاه ویژه استقبال از زائر در ورودیهای شهر مشهد به شمار میرود.

خبر جدید  کشف بیش از ۱۷ هزار لیتر سوخت قاچاق توسط مرزبانان خراسان رضوی

مؤسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی در مناسبتهای گوناگون سال مانند نوروز، دهه کرامت و دهه آخر ماه صفر، ویژه برنامههای خاصی؛ از محفل شعرخوانی و اجراهای پاتوقی سرود تا پردهخوانی روایت عشق را با بهرهگیری از ظرفیت هنرمندان سراسر کشور در مشهد برگزار میکند.

برای نخستین بار جشنواره سراسری آکاپلا آوای رضوان به همت مؤسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی در ایام تعطیلات نوروزی در مشهد مقدس در حال برپایی است که میزبان حدود ۳۰ گروه سرود منتخب از گوشه و کنار کشور است.

خبر جدید  مشهد| گل‌محمدی: تیم ویسی می‌تواند هر تیمی را متوقف کند/ رفیعی هنوز به آمادگی کامل نرسیده است

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *