اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

تلاش برنهادینه شدن گفتمان اقتصادی ظرف ۶ ماه در استان

تلاش برنهادینه شدن گفتمان اقتصادی ظرف ۶ ماه در استان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، استاندار خراسان رضوی در مراسم بهره برداری از کتابخانه مرکزی مشهد کهتلاش برنهادینه شدن گفتمان اقتصادی ظرف ۶ ماه در استان با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و استاندار سابق استان و جمعی دیگر از مسئولان برگزار شد گفت : اگر می خواهیم مردم در حوزه های سیاسی چون انتخابات و سایر عرصه ها حضور و مشارکت فعال داشته باشند، باید در راس آن اقتصاد جامعه و مردم را بهبود بخشیم و توسعه اقتصادی را محقق و روند آنرا تسریع کنیم .

علیرضا رزم حسینی با بیان اینکه انقلاب کردیم که مردمی متدین داشته باشیم، افزود: اگر امروز کاستی ها و ناکارآمدی هایی در کشور وجود دارد که اینگونه است باید درآغاز دهه پنجم انقلاب روش ها و روندها اصلاح و به سمت تقویت اقتصادی خانوار روستایی و شهری حرکت کنیم.

خبر جدید  افزایش پروازهای فرودگاه سبزوار به 6 پرواز در هفته

وی اظهار کرد : اما امروز آنچه اهمیت دارد ، آن است که فرهنگ سیاسی ، اخلاق و رفتار سیاسی ارتقا یافته و جهت را به سمت و سوی وحدت رویه در حوزه عقلانیت سیاسی ببریم و همه فعالان سیاسی پیمان ببندند که دوام اقتصادی را تقویت کرده و دعواهای سیاسی را کنار بگذارند.

رزم حسینی گفت: اگر سلایق و اختلافات سیاسی که وجود دارد را فقط برای دوران انتخابات بدانیم و بعد از انتخابات آن را کنار گذاشته و همه برای توسعه کشور و جامعه و استان حرکت کنیم نتیجه مطلوب حاصل می شود و باید اینگونه شود.

خبر جدید  زنان فوتبالیست خراسان رضوی در بازی خارج از خانه مغلوب شدند

وی ادامه داد: باید حرف اول و اولویت نخست هر کسی با هر سلیقه ای آن باشد که در استان توسعه اقتصادی ایجاد کنیم .

رزم حسینی با بیان اینکه در همان بدو ورود به استان نیز اعلام کردم که ۹۰ درصد وقت خود را در حوزه اقتصادی می گذارم و ۱۰ درصد در حوزه سیاسی ، افزود: در واقع امروز سیاسی ترین کار در کشور، کار اقتصادی است و باید همه به این امر همت کنند.

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه امروز خراسان رضوی حدود ۹۰ هزار میلیارد سپرده بانکی دارد که فقط ۵۲ درصد آن در استان هزینه و بقیه خارج می شود، گفت: چرا نباید فضای کسب و کار عزتمند، توام با تکریم و مناسب برای فعالان اقتصادی ایجاد کنیم که در استان سرمایه گذاری و در جای جای این خطه اشتغال ایجاد کنند.

خبر جدید  نشست اجلاس میزبانی ایرانی اسلامی در مشهد

وی تصریح کرد: ضمن آنکه این استان شخصیت های عالی مقام و فاخری دارد که پشتیبان استان هستند و می توان از کمک و ظرفیت آنان برای این توسعه بهره گرفت .


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *