اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

تمامی دسترسی‌ها به رودپارک، از بلوار معلم پیش‌بینی شده است

تمامی دسترسی‌ها به رودپارک، از بلوار معلم پیش‌بینی شده است

شعار سال: حمیدرضا موحدی‌زاده در حاشیه بازدید رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد از پروژه احداث رودپارک، اظهارکرد: یکی از برنامه‌های مدیریت شهری مشهد این بود که کال چهل‌بازه را از وضعیت نامناسب قبل خارج کنیم و بتوان گامی در جهت ساماندهی آن برداشت.

وی در ادامه با بیان اینکه یکی از تاکیدات شورای پنجم به شهرداری مشهد، توسعه فضای سبز در اطراف کال چهل‌بازه بوده است، گفت: برهمین اساس عملیات عمرانی احداث پروژه رودپارک آغاز شد و درحال حاضر عملیات خاکبرداری و کف‌سازی بخش‌هایی از پروژه درحال انجام است.

خبر جدید  تهیه ۵۰ درصد قطعات مترو از داخل کشور

موحدی‌زاده از پیش‌بینی ۴۵۰ جای پارک در این پروژه خبرداد و افزود: عمده دسترسی‌های شهروندان به پروژه از بلوار معلم تعریف شده و هیچ دسترسی از حاشیه بزرگراه امام‌علی (ع) وجود نخواهد داشت تا خللی در ترافیک این بزرگراه ایجاد نشود.

نایب رئیس شورای شهر مشهد با بیان اینکه کال چهل‌بازه رودخانه فصلی است که ۳ ماه از سال در آن آب جریان دارد، تصریح کرد: به منظور تامین آب مورد نیاز پروژه برای دیگر ماه‌های سال نیز راه‌های مختلفی پیش‌بینی شده که یکی از آن‌ها انشعاب ورودی از مسیر جداسازی آب شرب از آب خام میدان نمایشگاه است؛ همچنین براساس توافق به‌عمل آمده با سازمان آب‌وفاضلاب، در قبال چاه‌های آب شربی که در مکان‌های دیگر توسط شهرداری در اختیار این مجموعه قرار گرفته، مجوز حفر چاه دریافت شود.

خبر جدید  توسعه اقتصادی سرخس در گرو تعامل آستان قدس و وزارت نفت

موحدی‌زاده در پایان با اشاره به پیش‌بینی ۷ دریاچه در مسیر ۵.۵ کیلومتری پروژه، گفت: امیدواریم با بهره‌برداری از پروژه، چشم‌انداز فرح‌بخش و فضای بانشاطی برای مردم مشهد و زائران و گردشگران ایجاد شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شورای اسلامی شهر مشهد، تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۹، کد خبر: ۱۱۴۲۵۸۹۹۷۸، shora.mashhad.ir

خبر جدید  با بهره گیری از منابع غیرنقدی سرعت پروژه‌ها افزایش می‌یابد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *