اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

تمدید مهلت ثبت نام ازدواج دانشجویی

تمدید مهلت  ثبت نام ازدواج دانشجویی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی،رئیس ستاد ازدواج دانشجویی کشور گفت: با توجه به استقبال زوج های جوان وتمدید مهلت  ثبت نام ازدواج دانشجویی آمار بالای ثبت نام کنندگان، ثبت نام دوره بیست و دوم طرح ملی همسفر تا بهشت تا ۳۰بهمن تمدید شد.

حجت الاسلام محمدمهدی صالحی افزود: بنا به اعلام رسمی سامانه ازدواج دانشجویی مهلت ثبت نام برای شرکت در بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی اعلام شده بود.

خبر جدید  دستگیری سارقان جواهرات 700 میلیون ریالی در کاشمر

وی با عنوان این که امسال در مقایسه با سالهای گذشته ثبت نام دو ماه زودتر آغاز و اعزامها شروع شده است گفت: این مسئله باعث شد تا بتوانیم خارج از زمان های ازدحام زائر در مشهد همچون رجب و شعبان اعزام ها را ساماندهی کنیم و بتوانیم ضمن کاهش هزینه رزرو هتل ها، از بهترین هتل ها برای پذیرایی از دانشجویان بهره ببریم.

خبر جدید  2 کشته در سانحه رانندگی در بولوار وکیل آباد مشهد

معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها ثمره رویکرد ازدواج دانشجویی را آمار بسیار پایین طلاق در میان ازدواجهای دانشجویی در مقایسه با ازدواجهای معمولی عنوان کرد و اظهار داشت: آمار طلاق میان دانشجویانی که بین سال ۹۰ تا ۹۷ ازدواج دانشجویی کردهاند، از میانگین طلاق در سطح جامعه بسیار کمتر است.

خبر جدید  اقامت تابستانی مسافران در خراسان رضوی ۹ درصد افزایش یافت

صالحی در پایان اعلام کرد: متقاضیان برای شرکت در این طرح می توانند به پایگاه ezdevaj.orgمراجعه و پس از انجام مراحل ثبت نام برای انتخاب کاروان خود اقدام کنند.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *