اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

تمهیدات آتش‌نشانی مشهد در آستانه چهارشنبه‌سوری؛ ۲۵۰ خودروی عملیاتی در آماده‌باش کامل

تمهیدات آتش‌نشانی مشهد در آستانه چهارشنبه‌سوری؛ ۲۵۰ خودروی عملیاتی در آماده‌باش کامل

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، آتشپاد حسن جعفری ظهر امروز در نشستی خبری اظهار داشت: آتشنشانی مشهد از ۲۵ اسفندماه به صورت کامل با ۵۰ ایستگاه و ۲۵۰ خودرو عملیاتی در آمادهباش است.

مدیرعامل آتش نشانی مشهدمقدس گفت: سال گذشته در چهارشنبه پایانی سال، ۵۷ عملیات داشتیم که نسبت به سال ۹۵، رشد ۵۰ درصدی داشت. امسال نیز همه تلاش خود را خواهیم داشت تا در کنار مردم باشیم، ۸۰ دستگاه خودرو در سطح شهر با همکاری نیروی انتظامی مستقر خواهیم کرد.

خبر جدید  قائم‌مقام تولیت آستان قدس: جزئیات راه‌اندازی "سامانه شفافیت اقتصادی" آستان قدس/ سود شرکت‌های اقتصادی ۲برابر شد

جعفری بیان کرد: توصیه ما به شهروندان رعایت کردن است، مخالف شادی نبوده و نیستیم، دلیل حضور ما ایمنسازی بیشتر و حضور به موقع در صورت رخدادن حادثه است.

وی خاطرنشان کرد: طبق برنامهریزی صورت گرفته با همکاری آموزش و پرورش در مدرسه شهید هاشمی نژاد خیابان خاقانی یک مانور آتشنشانی در یکی از مدارس قبل از شب چهارشنبه سوری خواهیم داشت.

خبر جدید  سعید جلیلی‌: برخی‌ها ‌می‌خواهند آلزایمر سیاسی را به ‌ملت تحمیل کنند

مدیرعامل آتش نشانی مشهدمقدس با اشاره به اینکه۱۰۰ مدرسه آموزشهای مرتبط با توصیههای چهارشنبه پایان سال را باهمکاری آموزش و پرورش در شهر فرا گرفتند اظهار داشت: طی طرح استقبال از بهار و روز اول عید، در چهار لاین دسترسی به حرم مطهر خودروهای آتشنشانی مستقر خواهند شد.

جعفری عنوان کرد: ۱۵۰ نفر از همکاران ما در روز اول نوروزبا تجهیزات اولیه حضور پیدا میکنند تا ارائه خدمت داشته باشند؛یک ایستگاه در حرم و یک ایستگاه سازمان آتشنشانی داخل بافت پیرامونی بین طبرسی و شمالی ایجاد شده تا با سرعت بیشتری بتوانیم ارائه خدمت داشته باشیم.

خبر جدید  مشهد|«جاده جنگ» یکی از سرمایه‌های عظیم ادبیات انقلاب اسلامی است

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *