به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد به نقل از ستاد خبری استقبال از بهار۹۸ سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد، سعید میرسعیدی اظهارکرد: این مجموعه با توجه به اطلاعیه اداره کل هواشناسی خراسان رضوی مبنی بر بارش شدید باران طی روزهای نخستین سال، تمام تمهیدات لازم برای رفت و آمد مناسب زائران و مسافران ورودی به پایانه های مسافربری شهرداری مشهد به ویژه پایانه مسافربری امام رضا(ع) را اندیشید و اقدامات مناسبی نیز در این زمینه انجام داد.

وی به جزئیات این اقدامات اشاره کرد و افزود: در همین راستا با افزایش شدت بارش ها از عصر روز گذشته، کار جمع آوری آب های سطحی و هدایت آن به کانال های زیرسطحی صورت گرفت تا زائران بدون هیچ مشکلی وارد پایانه امام رضا(ع) شوند.

معاون فنی و اجرایی سازمان پایانه های شهرداری مشهد تصریح کرد: همچنین با هماهنگی با سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی قرار شد ارائه خدمات این دو مجموعه در نزدیک ترین مکان به سالن پایانه مسافربری امام رضا(ع) صورت پذیرد.

وی خاطرنشان کرد: گشت های ویژه نظارتی سازمان پایانه های شهرداری مشهد نیز با افزایش ترددهای خود در نقاط مختلف پایانه اقدام به رصد مشکلات احتمالی برای حل آن کرده است.

بیشینه دمای هوای امروز مشهد ۱۰ درجه سلسیوس پیش بینی شده است که در روزهای شنبه و یکشنبه آینده به ترتیب به ۱۵ و ۲۰ درجه افزایش می یابد و کمینه دمای هوای مشهد هم طی این مدت بین یک تا پنج درجه سلسیوس در نوسان است.

مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی دیروز با صدور اطلاعیه ای نسبت به وقوع بارشهای رگباری همراه با وزش باد شدید و رعد و برق، کولاک و مه گرفتگی در این استان هشدار داده است.