اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

تنها ۶ درصد واحد های صنعتی گناباد غیرفعال است

تنها ۶ درصد واحد های صنعتی گناباد غیرفعال است

محمدعلی نبی پور در گفتگو با خبرنگارمهر، در حاشیه  افتتاح کارخانه تولید پودر هماتیت گناباد اظهار کرد: امسال در حوزه صنعت و معدن واحدهایی شروع به کار کرده اند که از تسهیلات اشتغال زایی خانگی و برخی از تسهیلات روستایی استفاده کرده اند.

 وی این قبیل افتتاحیه ها را برای مردم گناباد امیدوار کننده دانست و افزود: خوشبختانه طی دوسال اخیر واحدهای صنعتی غیر فعال گناباد از رقم ۱۴ درصد به ۶ درصد رسیده که این موضوع بدلیل حمایت های انجام شده بوده است.

خبر جدید  چرایی اهمیت روز ۲۳ ذی‌القعده

فرماندار گناباد حمایت از کارآفرینان در ایجاد فرصت‌های شغلی و پرداخت تسهیلات رونق اقتصادی را عاملی برای رونق اقتصادی برشمرد و ابراز کرد: این تسهیلات بدون توجه به موانع قانونی پرداخت و سبب شروع به کار مجدد برخی واحدها و حل و فصل مشکلات آنها شد.

وی با اشاره به افزایش صادرات و تولیدات صنعتی در سال های اخیر و بسترسازی های انجام گرفته در این راستا خاطرنشان کرد: با شروع به‌کار دفتر ارزیابی گمرگ گناباد و اقدامات کمیسیون حمایت قضایی مشکلات برخی از واحدهای صنعتی تاحدود زیادی رفع شد.

خبر جدید  مراسم کوهپیمایی خانوادگی روحانیون شهرستان درگز برگزار شد

نبی پورضمن ابراز تأسف از تبلیغات اخیر دشمنان مبنی بر ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی و ایجاد ناامیدی و بی اعتمادی در جامعه عنوان کرد: این نظام با وجود مشکلات فراوان دستاوردهای ارزشمندی در این سال ها داشته است.

وی به ایجاد حدود ۷۰۰هزار شغل در کشور طی سال گذشته اشاره کرد و افزود: هم افزایی و اتحاد دستگاه‌های اجرایی و کارآفرینان باعث دستاورد های بهتر و نتایج موثر تر می شود و با اصلاح نظام اداری و موانع این حوزه می توان به موفقیت در حوزه اقتصادی دست یافت.

خبر جدید  منزل مسکونی برای یک زوج جوان در شهرستان کلات افتتاح شد

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *