اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

تهیه پیوست فرهنگی از الزامات ورود تکنولوژی های جدید به کشور است

تهیه پیوست فرهنگی از الزامات ورود تکنولوژی های جدید به کشور است

به گزارش خبرنگار مهر، مسلم معین جمعه شب در اختتامیه نخستین رویداد فعالان فضای مجازی بسیج خراسان رضوی اظهار کرد:باید همزمان با ورودتکنولوژی جدید به کشور پیوست فرهنگی برای آن تهیه شود تا بتوانیم بهترین استفاده را از آن داشته باشیم.

وی افزود: دشمن تلاش می کند با تغییر دیدگاه فرهنگی و سیاسی مردم ایران به هدف خود که براندازی نظام است دست یابد و در این راستا باید استراتژی دشمن را به خوبی بشناسیم و برای آن برنامه داشته باشیم.

خبر جدید  نیازمند توجه به ارتقاء کیفیت زندگی در شهرها هستیم

رئیس سازمان فضای مجازی بسیج بیان کرد: دشمن طی سال های گذشته در فضای مجازی اقداماتی زیادی برای ضربه زدن به کشور انجام داده که جوانان کشور خصوصا بچه های بسیج بیکار ننشسته اند و بسیاری از توطئه های آنان در همین فضا خنثی شده است.

معین گفت: ایجاد شبکه ملی اطلاعات سال هاست مورد تاکید رهبر معظم انقلاب قرار دارد که باید وزارت ارتباطات در این حوزه تلاش بیشتری را انجام دهد و مطالبات رهبری روی زمین نماند.

خبر جدید  تصادف تریلی و مینی بوس در مشهد ۱۲ مجروح برجای گذاشت

وی تاکید کرد: نظر ما در سرو سامان دادن به فضای مجازی فیلترینگ نیست و باید کسانی که در حوزه ایجاد شبکه ملی اطلاعات در کشور کم کاری کرده اند پاسخگوی عملکرد خود باشند.

شایان ذکر است نخستین رقابت فعالان فضای مجازی بسیجی خراسان رضوی با حضور ۱۱۰۰ فعال مجازی بسیجی در قالب ۱۰۰ تیم در ۲ بخش زنان و مردان در مشهد برگزار شد.

کد خبر ۴۵۳۰۴۵۸


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  سرمایه گذاری دولت در بخش پژوهش ما را به جایی نمی رساند
0/5 (0 نقد و بررسی)
برچسب‌ها: ، ،


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *