اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

توانایی و تاب آوری مجتمع فولاد خراسان بسیار ارزشمند است

توانایی و تاب آوری مجتمع فولاد خراسان بسیار ارزشمند است

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از خط تولید و نشست با مدیران مجتمع فولاد خراسان، سرمایه گذاری ارزشمند و به بار نشستن طرح های توسعه فولاد خراسان را در سال های اخیر، ارزشمند و نشانه ای از تاب آوری صنایع کشور در شرایط موجود دانست.

به گزارش ایلنا از مشهد، حاتم شاکرمی معاون روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون ،کار ور فاه اجتماعی در بازدید از فولاد خراسان، با بیان این که سرمایه گذاری عظیم صورت گرفته در این مجتمع و حتی به بهرهبرداری رساندن ۱۲۰۰میلیارد تومان طرح توسعه ای در سال های دشوار تحریم را نشانه عزم این شرکت در تولید و اشتغال دانست و افزود: وضعیت مناسب اشتغال و رضایت کارکنان در این صنعت بزرگ در شرق کشور، نویدبخش و مایه خوشحالی است.

خبر جدید  هوای چهار منطقه مشهد آلوده است

وی با قدردانی از اقدامات توسعه ای مجتمع فولاد خراسان افزود: سرمایه گذاری فولاد خراسان در طرح های توسعه و ایجاد صدها شغل در کنار تکمیل زنجیره تولید، اقدامی ارزنده و در عین حال دوراندیشانه بوده است که در سال های اخیر در این شرکت صورت گرفته و قطعا بر تاب آوری این شرکت موثر بوده است، چرا که امروزه شاهد دشواری های بسیاری هستیم که برخی شرکت ها را به تعطیلی کشانده است و شرکت هایی که منابع خود را درست هزینه کرده اند، امروز مشکلات به مراتب کم تری دارند.

خبر جدید  حضور 20 نفر از مجسمه سازان مطرح در سمپوزیوم مجسمه‌سازی مشهد

شاکرمی را در این بازدید، سنجری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی و نبوی نژاد، رئیس این اداره در نیشابور همراهی می کردند.

در این بازدید، سیدحسین احمدی، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان به همراه معاونان بهره برداری، منابع انسانی و امور اجتماعی، برنامه ریزی و فناوری حضور داشت و توضیحاتی درباره روند تولید، وضعیت روابط کار و میزان اشتغال شرکت به معاون وزیر ارایه شد.

خبر جدید  همه باید با سربلندی از تمامی دستاوردهای نظام اسلامی دفاع کنیم


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *