مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: توجه جدی‌تر به مسائل روز فرهنگی مهم‌ترین اولویت اقدامات بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی است. " /> توجه به مسائل روز فرهنگی اولویت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی | اخبار مشهد خراسان ما
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

توجه به مسائل روز فرهنگی اولویت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

توجه به مسائل روز فرهنگی اولویت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از تربتحیدریه، رضا نصیری همراه حجتالاسلام ابوالحسن سلطانی مدیرکل دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه بازدید کرد.

نصیری پس ازتجدید میثاق و ذکر فاتحه برای پنج شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی از مسجد محمدامین(ص)، کتابخانه دانشگاه، پایگاههای مقاومت بسیج کارکنان و بسیج دانشجویی و امکانات این واحد دانشگاهی بازدید کرد.

در ادامه این بازدید نشستی با حضور محمدعلی علیزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربتحیدریه و معاونان و مدیران این واحد دانشگاهی، فعالان فرهنگی و تشکلهای دانشجویی برگزار شد.

خبر جدید  استقلالی‌ها راهی مشهد شدند

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در این نشست علاوه بر بررسی عملکرد فرهنگی و دانشجویی واحد تربتحیدریه در جمع اعضای شورای فرهنگی بسیج دانشجویی و نماینده تشکلهای دانشجویی و نیز هیئت رئیسه دانشگاه به ذکر دستورالعملهای حوزه فرهنگی، دانشجویی و تأکید به مهمترین این سیاستها پرداخت.

وی باارزیابی مثبت فعالیتهای این واحد دانشگاهی؛ توجه جدیتر به مسائل روز فرهنگی و هوشیاری و آگاهی در برابر برنامههای بیگانگان و حمایت از دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی را مهمترین اولویت اقدامات این حوزه دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد.

خبر جدید  حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و چهلمین فجر انقلاب اسلامی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربتحیدریه نیزدر این نشست گفت: این واحد پیشتاز در مسائل فرهنگی و اجتماعی شهرستان تربتحیدریهاست.

علیزاده با اشاره به اقدامات مؤثر فرهنگی این واحد دانشگاهی در جمع حاضران گفت: در ارزیابیهای سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و هیئت مؤسس این دانشگاه، توانستهایم مقامهای متعددی را کسب کنیم بهطوری که سال ۹۷ رتبه برتر ستاد اقامه نماز را بین ۱۶ واحد استان کسب کردهایم و نیز سه مقام برتر کانون قرآن و عترت را در استان بهدست آوردهایم.

خبر جدید  اعطای تسهیلات اشتغال پایدار روستایی به شهرهای مرزی

وی به نقش این واحد دانشگاهی در مسائل فرهنگی اشاره کرد و گفت: با وجود مزار شهدای گمنام و مسجد حضرت محمد امین(ص) و فضای بسیار خوبی که وجود دارد، بسیاری از مراسممذهبی دانشجویی و دیگر اقشار شهرستان در این مکان برگزار میشود و سعی داریم که دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربتحیدریه در مسائل فرهنگی و اجتماعی شهرستان نقشآفرین باشد.​​​

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/ن


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *