اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

توجه به ورزش می تواند به مطرح شدن مشهد کمک کند

توجه به ورزش می تواند به مطرح شدن مشهد کمک کند

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سیداحمد علم الهدی ظهر دوشنبه در دیدار با جمعی از مدیران ورزش و جوانان خراسان رضوی و مسئولان باشگاه پدیده که در دفتر امام جمعه مشهد برگزار شد اظهارکرد: در سال های پس از انقلاب به لطف خداونددر بسیاری از عرصه ها پیشرو بودیم و هستیم اما در بخش ورزش مشهد اینگونه نبوده است.

خبر جدید  علمای دینی اقتصاد اسلامی را برای مقابله با دشمن ترویج کنند

وی افزود: متاسفانه کمک دستگاه های دولتی هم شامل تیم های شهر ما نشد زیرا کمک به این تیم ها سبب احیا ورزش در شهر و استان خواهد بود و باید بدانیم وجهه جهانی مشهد در منظر اسلام بوده وتوجه بیشتر به ورزش این شهر را می طلبد.

امام جمعه مشهد تصریح کرد: در عرصه بین المللیحضور ۴ میلیون زائر خارجی در مشهد و آمدنشان برای تماشای ورزش می تواند جلوه بین المللی خوبی را برای مشهد به دنبال داشته باشد.

خبر جدید  مادر فعال قرآنی دارفانی را وداع گفت

علم الهدی خاطرنشان کرد: مسئولان پدیدهدرشروع کار از صفر با وضع اقتصادی موجود و ورشکستگی شرکت پدیده این باشگاه را به نقطه اوجی رسانده اندکه نشان دهنده نبوغ شما در این باشگاه است و منبه سهم خودم از شما تشکر می کنم زیرا این تیم به ورزش استان ما آبرو داد.

خبر جدید  بارش باران هوای مشهد را پاک کرد

وی تاکید کرد: باید بدانید در محضر حضرت رضا(ع) عمل شما ارزشی است و سرمایه گذاریدر این عرصه بسیار ارزشمند و پربرکت خواهد بود و امیدوارم نظر عنایت حضرت شامل شما بشود.

کد خبر ۴۵۰۰۶۵۱


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *