اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

توزیع بیش از ۱۳ هزار اصله نهال در تایباد

توزیع بیش از ۱۳ هزار اصله نهال در تایباد

شهردار تایباد همزمان با فرا رسیدن سال نو از توزیع ۱۳ هزار و ۵۰۰ اصله نهال با همکاری شهرداری و اداره منابع طبیعی در تایباد خبر داد.

ایوب سیدالحسینی در گفتوگو با خبرنگار ایلنا از تایباد گفت: مبلمان شهری و فضای سبز یکی از مهمترین اهداف شهرداری در راستای توسعه شهری است از این رو شهرداری تایباد با همکاری منابع طبیعی این تعدا نهال را در میان مردم توزیع کرد.

خبر جدید  دشمن تلاش می کند مسیر امت اسلامی را منحرف کندَ

وی افزود: نهالهای توزیع شده شامل ۵ هزار اصله کاج، ۲۵۰۰ اصله زبان گنجشک، زیتون تلخ ۲ هزار اصله، ۱۵۰۰ اصله ارغوان، اقاقیا و توت هر کدام هزار اصله و ۵۰۰ اصله عرعر است که همزمان با هفته منابع طبیعی و در آستانه سال نو توزیع و کاشته شد.

شهردار تایباد مطرح کرد: حدود ۵ هزار اصله نهال شامل ۲ هزار اصله توت، زبان گنجشک و سنجد هر کدام هزار اصله، لیلکی و عناب به ترتیب هر کدام ۶۰۰ و ۳۰۰ اصله در نهالستان این شهرداری برای سال آینده کاشته و در حال پرورش است.

خبر جدید  اتاق بازرگانی برای دولت باید تولید فکر کند

وی ادامه داد: زیبایی نعمت خدادادی است و شهر زیبا محل آرامش شهروندان میباشد در همین جهت ۱۸ هزار و ۵۰۰ بوته انواع گلهای بهاری و زینتی مانند گل شببو و بنفشه هر کدام ۵ هزار بوته، مینای چمنی ۲۵۰۰ بوته، ناز، لاله هلندی و سنبل هر کدام ۲ هزار بوته به مناسبت فرارسیدن ایام بهار در میادین، بلوارها و پارک های شهر کاشته شد.

خبر جدید  مشاهده چهار بیمار با علائم تب کریمه کنگو در تربت جام/ هشدار نسبت به مصرف گوشت قرمز

سیدالحسینی گفت: زیباسازی شهر وظیفه شهرداری است امام تداوم و بقای محیط زیبا بر عهده شهروندان میباشد برای این اقدام همه باید با هم سهیم باشیم.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *