اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

توزیع دعوت‌نامه مهمان‌سرای حضرت رضا(ع) از طریق سامانه «رضوان»

توزیع دعوت‌نامه مهمان‌سرای حضرت رضا(ع) از طریق سامانه «رضوان»

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس،بهنقل از آستاننیوز، سید خلیل منبتیبا اشاره به راهاندازی سامانه الکترونیکی ثبتنام غذای حضرتی «رضوان» اظهار داشت: در راستای ایجاد فرصت برابر جهت بهرهمندی تمامی زائران امام رئوف(ع) از غذای متبرک مهمانسرای حضرت رضا(ع)، با ایجاد تحول در روش توزیع دعوتنامه مهمانسرای حضرتی، کد ملی هر فرد را مبنای توزیع غذای حضرتی قرار داده است.

وی این سامانه را یکی از جلوههای نوآوری و تحول در آستان قدس رضوی در راستای تسهیل دسترسی زائران از غذای متبرک حضرت برشمرد و افزود: در این طرح هر شخص با کد ملی خود میتواند حداقل یک بار در یک دوره زمانی میهمان خوان پربرکت حضرت رضا(ع) شده و از غذای متبرک بهرهمند شود.

خبر جدید  مشهد|‌ ۲ محموله جدید کمک‌های مردمی به لرستان ارسال شد

وی با توضیح روند ثبتنام در این سامانه تصریح کرد: زائران با مراجعه به سایتmehmansara.razavi.irاین نرم افزار را نصب و شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و در فهرست انتظار قرعه کشی روزانه حرم مطهر قرار میگیرند.

منبتی ابراز کرد: در این شیوه زائران هنگامی که وارد حرم مطهر میشوند، موقعیت مکانی گوشی همراه خود و اجازه دسترسی به نرم افزار رضوان را فعال کرده و در صورت انتخاب شدن، امکان بهرهمندی از سفره اطعام رضوی برای خود و همراهانشان فراهم میشود.

خبر جدید  خودروهای آلاینده مشهد پس از صدور ۲ اخطاریه توقیف می‌شوند

وی تأکید کرد: زائران گرامی پس از دریافت پیامک مربوطه، به صفحه «غذای متبرک حضرتی» در نرمافزار رضوان مراجعه کرده و ضمن وارد کردن کدملی و تاریخ تولد خود و حداکثر ۴ نفر از همراهان، تاریخ مورد نظر خود را انتخاب میکنند.

معاون اماکن متبرکه آستان قدس رضوی اضافه کرد: در صورتی که ظرفیت تمامی تاریخها تکمیل شده باشد، زائران گرامی میتوانند در سفرهای بعدی برای حضور در مهمانسرا مراجعه فرمایند.

خبر جدید  کمیسیون ویژه‌ای برای رفع مشکل ترافیک هسته مرکزی مشهد تشکیل شود

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *