اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

توزیع ۲۰ هزار سبد کالا بین محرومان خراسان رضوی

توزیع ۲۰ هزار سبد کالا بین محرومان خراسان رضوی

به گزارش خبرنگار مهر، حبیب الله آسوده ظهر شنبه در نشست خبری که به بهانه ورود نخستین قطار نوروزی به ایستگاه راه آهن مشهد برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به شرایط سختی که امسال به وجود آمده است و در راستا تحقق گامی از طرح ۲۰-۲۰ کارکنان کمیته امداد امسال نوروز خود را در کنار محرومین می‌گذرانند و به سفر نخواهند رفت و پایگاه‌های کمیته امداد نیز حتی در روزهای تعطیل باز خواهند بود.

خبر جدید  دیدار عباس صالحی با استاندار خراسان رضوی

وی افزود: نخستین گام طرح ۲۰-۲۰ کمیته امداد امام خمینی توزیع ۲۰ هزار سبد کالا بین محرومین بود که از ۲۰ اسفند ماه توزیع آن آغاز شده است و امیدواریم با کمک مردم این تعداد بیشتر شود.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی تصریح کرد: سال‌های زیادی است مردم به کمیته امداد خدمت می‌دهند و کمک می‌کنند، امسال خواستیم با اجرای طرح قربانی سلامت زائران، ارادت خود را به مردم نشان دهیم.

آسوده گفت: ایجاد پایگاه‌های خیر و احسان جاده‌ای از فردا با قربانی کردن در روستاها کلید می‌خورد. امروز نیز با ورود نخستین قطار نوروزی به ایستگاه راه آهن مشهد و قربانی کردن گوسفند، سفری سلامت را برای زائران آرزو کردیم.

خبر جدید  بزرگداشت شهید نواب صفوی در حرم مطهر رضوی

وی تاکید کرد: ما امسال در کمیته امداد امام خمینی (ره) با وجود شرایط سخت اقتصادی، ۹ هزار فرصت شغلی برای خانواده‌های تحت پوششمان ایجاد کردیم. همچنین زمینه تشرف ۱۲۰ هزار زائر به طور رایگان به مشهد را فراهم کرده و دو هزار واحد مسکونی ایجاد کردیم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی بیان کرد: علاوه‌بر این صف جهیزیه شکسته شد و امروز کسی در نوبت جهیزیه نیست. خوشبختانه در خصوص تأمین تجهیزات بیماران صعب العلاج نیز هیچ مشکلی نداریم و در نظر داریم در سال جدید صف مسکن برای ایتام را از بین ببریم.

کد خبر ۴۵۶۹۵۸۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  زیرساخت های لازم برای حمایت از کارآفرینی ایجاد شده است
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *