اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

توزیع ۷۰۰ سری جهیزیه در مناطق محروم خراسان‌رضوی

توزیع ۷۰۰ سری جهیزیه در مناطق محروم خراسان‌رضوی

قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه نیروی زمینی سپاه ۷۰۰ سری جهیزیه برای زوج‌های جوان مناطق محروم و مرزی خراسان رضوی تهیه کرده است.

مجیدرضا حسنزاده در گفتوگو با ایلنا ضمن اعلام این خبر افزود: هر سری از جهیزیهها شامل ۱۰ قلم کالای اساسی تولید ملی با اعتبار ۶۵ میلیون ریال است که اولین مرحله توزیع آن تا پایان همین هفته در حرم رضوی انجام میشود.

وی اظهار کرد: همچنین در همین ایام ۱۰۰ سری دیگر برای زوجهای جوان خراسانجنوبی که تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند، توزیع میشود.

خبر جدید  خارج کردن توده 2.5 کیلوگرمی از شکم بیمار در سبزوار

جانشین فرمانده قرارگاه منطقهای ثامنالائمه (ع) نیروی زمینی سپاه بیان کرد: طی ۱۴ ماه گذشته در راستای ترویج فرهنگ ازدواج آسان و حمایت از کالای ایرانی این قرارگاه هزار و ۲۰۰ سری جهیزیه بین زوجهای جوان نیازمند در مناطق محروم به ویژه شهرها و روستاهای مرزی توزیع کرده که در مجموع تا پایان سال به ۲ هزار سری خواهد رسید.

وی با اشاره به اقدامات توسعه و آبادانی در مناطق کمبرخوردار گفت: احداث بیمارستان صحرایی، مرمت و بازسازی خانه محرومان، آبرسانی به روستاها، احداث بند خاکی، تکمیل و راهاندازی کارگاههای تولیدی، احداث و بازسازی مساجد و … از دیگر اقدامات سپاه و بسیج سازندگی است.

خبر جدید  فوت یک نفر در مشهد بر اثر مسمومیت مشروبات الکلی

حسنزاده با اعلام اشتغال ۳۰۰ نفر در سال جاری توسط قرارگاه منطقه¬ای ثامنالائمه (ع) عنوان کرد: با احداث و راهاندازی ۱۲ کارگاه تولیدی در استانهای خراسان رضوی و جنوبی از ابتدای امسال تاکنون زمینه اشتغال مستقیم برای این تعداد فراهم شده و نیز با احداث بندهای خاکی بستر مناسب برای اشتغال در حوزه کشاورزی بوجود آمده است.

وی مطرح کرد: برای محرومیتزدایی و توسعه اشتغال نیاز است تمام دستگاههای اجرایی با یکدیگر تعامل داشته باشند و با مشارکت و همیاری مناطق کمبرخوردار را رونق بخشند.

خبر جدید  ارسال ۳۰۰ بسته موادغذایی برای سیل‌زدگان گلستان

این مقام مسئول نظامی تشکیل کانون بانوی مرزنشین در شرق کشور را نقطه امید دانست و گفت: یکی از اهداف مهم تشکیل این گروه شناسایی افراد محروم و برطرف کردن نیاز آنان در مناطق مرزی است. کانون مرزنشین با اهداف محرومیتزدایی در مناطق مرزی فعالیت دارد و نیاز است تمام نهادها با آن همکاری داشته باشند.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *