خراسان ما
خراسان ما

توسعه خراسان رضوی باید توسط بخش خصوصی انجام شود

توسعه خراسان رضوی باید توسط بخش خصوصی انجام شود

به گزارش خبرنگارمهر، علی رضا رزم حسینی پنج شنبه شب در مراسم تکریم و معارفه مدیران آب وفاضلاب و برق استان که در محل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی برگزار شد اظهار کرد: چهل سال کشور توسط دولت اداره شده است ولی ما در استان روشی جدید را پیگیری خواهیم کرد.

وی افزود: خراسان رضوی باید توسط شرکت های بخش خصوصی اداره شود،شرکت هایی که سرمایه انسانی و مادی مناسبی در اختیار دارند و نقش ما نیز نظارت بر عملکرد آنها خواهد بود.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد:در بازدیدی که از مناطق مرزی استان داشتم متاسفانه مشاهده کردم که بسیاری از روستاهای ما خالی از سکنه شده و ساکنان آنها به حاشیه شهرها مهاجرت کرده اند.

وی گفت: استان را به ۱۲ منطقه اقتصادی تقسیم کرده ایم و تا کنون۶ منطقه به شرکت های توسعه گرا واگذار شده است و شیوه نامه مدونی نیز در اختیارشان قرار داده شده است.

رزم حسینی تاکید کرد: استفاده از نیروهای بومی و مردمی برای توسعه مناطق استان یکی از اصول اقتصاد مقاومتی است وما نیز به عنوان نماینده دولتنقش کارگزاری خواهیم داشت.

استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: مدیریتآب و خاک به طور همزمان باید در استان اجرایی شود و انتقال آب از دریای عمان نیز برای استفاده نسل های آینده و رفع مشکل کم آبی استان به طور جدی پیگیری خواهد شد.

کد خبر ۴۵۲۹۸۳۸


منبع :: https://www.mehrnews.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد