اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

توضیحات تأمین اجتماعی خراسان رضوی درباره پرداخت بسته حمایتی به بیمه شدگان

توضیحات تأمین اجتماعی خراسان رضوی درباره پرداخت بسته حمایتی به بیمه شدگان

با توجه به سؤلات و پیگیریهای بسیاری از هموطنان و بیمه شدگان در استان ، سید محسن نظام خیرآبادی مدیر کل تأمین اجتماعی خراسان رضوی جزئیات نحوه پرداخت بسته حمایتی به بیمه شدگان را تشریح کرد.

به گزارش ایلنا از مشهد ، نظام خیر آبادی شرایط دریافت مبسته های حمایتی دولت به بیمه شدگان را بدین شرح عنوان کرد:

١ـ بسته حمایتی به خانواده هایی تعلق می گیرد که دریافتی ماهیانه آنها کمتر از سه میلیون تومان در ماه باشد.

٢ـ به هر خانواده یک بسته حمایتی تعلق می گیرد بنابراین اگر یکی از اعضاء خانواده قبلا تحت عنوان کارمند دولت، بازنشسته سازمان تامین اجتماعی یا سایر صندوق های بازنشستگی، عضویت یک فرد در سازمان بهزیستی یا کمیته امداد امام خمینی (ره) بسته حمایتی دریافت کرده باشد بسته جدیدی به آن تعلق نخواهد گرفت.

خبر جدید  پرداخت بیمه بیکاری به 640 نفر از کارگران

٣ـ مبنای اعضای یک خانواده ثبت نام در سازمان هدفمندی است. اگر افراد یک خانواده در در سازمان تامین اجتماعی با سازمان هدفمندی متفاوت باشد مبنا سازمان هدفمندی خواهد بود.

٤ـ مبنای تعداد اعضای یک خانوار نیز ثبت نام در سازمان هدفمندی است.خانوارهای یک نفره مبلغ ١٠٠ هزار تومان، دو نفر ١٥٠ هزار تومان، ، سه نفر ٢٠٠ هزار تومان، چهار نفر ٢٥٠ هزار تومان و پنج نفر و بیشتر ٣٠٠ هزار تومان.

خبر جدید  ورود بیش از 591 هزار تبعه خارجی از مرز دوغارون به کشور

٥ـ بسته حمایتی به حساب سرپرست خانواده و به شمارهای که در سازمان هدفمندی اعلام شده است واریز می شود. امکان دارد بیمه پرداز سازمان تامین اجتماعی فرد دیگری را در سازمان هدفمندی به عنوان سرپرست معرفی کرده است بسته حمایتی به حساب سرپرست واریز خواهد شد.

مدیر کل تأمین اجتماعی خراسان رضوی ادامه داد:اطلاعات بیمه شدگان توسط سازمان احصاء و به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام شده است که پس از بررسی توسط وزارت مذکور و سازمان هدفمندی یارانه ها، حدود ٦ میلیون نفر واجد شرایط شناخته شده اند.

وی افزود : در ضمن کدهای دستوری نیز جهت ثبت نام افرادی که موفق به دریافت بسته حمایتی مذکور نگردیده اند و به منظور استعلام از وضعیت دریافتی بسته مذکور ، راه اندازی شده است. جهت ثبت نام از طریق اپراتور همراه اول ، کد دستوری #٨*١٤٢* و جهت ثبتنام از طریق اپراتورهای ایرانسل و رایتل کد دستوری #٨*١٤٢٠* و نیز جهت استعلام از طریق اپراتور همراه اول ، کد دستوری #٩*١٤٢* و جهت استعلام از طریق اپراتورهای ایرانسل و رایتل کد دستوری #٩*١٤٢٠* را بیمه شدگان محترم می توانند شماره گیری کنند.

خبر جدید  تسهیلات صفر درصد بیمه‌ای برای تاکسیرانان


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *