اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

ثبت‌نام ترم جدید کلاس‌های مرکز قرآنی شهید شهریاری دانشگاه فردوسی

ثبت‌نام ترم جدید کلاس‌های مرکز قرآنی شهید شهریاری دانشگاه فردوسی

گروه فعالیت‌های قرآنی: مسئول بانوان مرکز قرآنی شهید شهریاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد گفت: همه دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در کلاس‌های قرآن این مرکز تا ۲۵ بهمن‌ماه برای ثبت‌نام فرصت دارند.

حمیده دانشفر، مسئول بانوان مرکز قرآنی شهید شهریاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی، درگفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، گفت: ثبت‌نام ترم جدید مرکز قرآنی – دانشجویی شهید شهریاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی آغاز شده است.
وی ابراز کرد: این دوره در سه بخش حفظ قرآن کریم، قرائت در سطوح روخوانی، روانخوانی، تجوید و نغمات و سلسله جلسات تفسیر است.
دانشفر ادامه داد: سلسله جلسات تفسیر که ویژه بانوان برگزار می‌شود با موضوع نگرشی بر سوره بقره با حضور عباس اسماعیلی‌زاده، عضو هئیت علمی گروه قرآن و حدیث و موضوع «قرآن و جوان پرسشگر» با حضور علی اکبر تولایی تشکیل می‌شود.
دانشفر با بیان اینکه این کلاس‌ها به صورت متغیر و در طول هفته برگزار می‌شود، مطرح کرد: در ابتدای دوره که همزمان با آغاز ترم تحصیلی در بهمن ماه است و تا خرداد ماه، پیش از شروع امتحانات ادامه دارد؛ افراد تعیین‌ سطح می‌شوند و در هر کلاسی، افراد از لحاظ محفوظات یکسان هستند.
مسئول بانوان مرکز قرآنی شهید شهریاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه فردوسی، در ادامه بیان کرد: کلاس‌ها در پنج سطح روخوانی، روانخوانی، تجوید ۱، تجوید عالی – عملی و نغمات تشکیل می‌شود و افرادی که در سطوح تجوید ۱ و بالاتر باشند، می‌توانند در کلاس‌های حفظ شرکت کنند.
وی از تمدید مهلت ثبت‌نام خبر داد و اعلام کرد: علاقه‌مندان می‌توانند در ساعات اداری، تا تارخ چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، از ساعت ۹ الی ۱۴، به جز روز پنجشنبه، حضوری یا به صورت تلفنی، نسبت به ثبت‌نام در این ترم مرکز قرآنی، اقدام کنند.
دانشفر افزود: برای ثبت‌نام، بانوان علاقه‌مند می‌توانند به طبقه دوم مسجد حضرت زهرا(س) دانشگاه فردوسی مراجعه کنند یا با شماره‌های ۰۵۱-۳۸۸۰۶۴۳۷ و ۰۳۹۸۹۱۱۸۰۵ تماس بگیرند و آقایان علاقه‌مند به شرکت در کلاس‌های این مرکز نیز به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه فردوسی، اتاق ۱۱۶ مراجعه و یا با شماره‌های ۰۵۱-۳۸۸۰۶۴۲۷ و ۰۹۲۱۵۲۷۳۳۱۹ تماس حاصل کنند.

خبر جدید  شهید چمران و آرزویی که محقق شد

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *