اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

ثبت نام آخرین دوره اردوی جهادی تابستان ۹۸ در خراسان رضوی آغاز شد

ثبت نام آخرین دوره اردوی جهادی تابستان ۹۸ در خراسان رضوی آغاز شد

محمود حق دوست، مسئول جهادسازندگی بسیج دانشجویی خراسان رضوی در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «جهاد خدمت رسانی پیش از سودرسانی به گیرنده خدمت، به خود خدمت رسان سود می‌رساند»، تابستان امسال گروه‌های مختلف دانشجویی به منطقه سیل زده روداب سبزوار به عنوان یکی از محروم‌ترین مناطق استان جهت ساخت ۴۳ منزل مسکونی اعزام شدند.

خبر جدید  شماره 91 ویژه‌نامه نشریه دانشجویی آیینه منتشر شد

حق دوست افزود: آخرین اردوی جهادی دانشجویی در تابستان امسال در این منطقه ۲۳ تا ۲۹ شهریور ماه برگزار خواهد شد.

مسئول جهادسازندگی بسیج دانشجویی خراسان رضوی ادامه داد: ثبت نام این اردو جهادی از هم اکنون آغاز و تا ۲۰ شهریورماه ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه این اردو ویژه جوانان و دانشجویان برادر سراسر استان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: این اردو جهادی آخرین فرصت برای دانشجویانی است که در تابستان فرصت حضور در اردوهای جهادی را نیافتند. 

خبر جدید  ۳۴۰۰۰ پروژه عمرانی در مناطق محروم توسط سپاه پاسداران اجرایی شد

حق دوست با اشاره به اینکه تابستان امسال گروه‌های جهادی تمامی دانشگاه‌های استان برای ساخت منازل تخریب شده از سیل ابتدای سال جاری در روداب به این منطقه اعزام شدند، بیان کرد: از ابتدای تابستان تاکنون بیش از ۵۰۰ نفر از دانشجویان استان در این منطقه خدمت کردند.

وی یادآور شد: هفته گذشته گروهی متشکل از ۱۳۰ دانشجوی برادر مشهد در روستا‌های ذوالفرخ و چاه ستاره برای خدمت رسانی حضور یافتند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  تولید ماسک و لباس ایزوله به همت دانشجویان بسیجی فردوسی مشهد
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *