خراسان ما
خراسان ما

ثبت ۳ وقف جدید به ارزش بیش از ۲٫۵ میلیارد ریال در طرقبه شاندیز

ثبت ۳ وقف جدید به ارزش بیش از ۲٫۵ میلیارد ریال در طرقبه شاندیز

ثبت 3 وقف جدید به ارزش بیش از 2.5 میلیارد ریال در طرقبه شاندیزبه گزارش ایکنا از خراسان رضوی و به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی حجت الاسلام حبیب صادقی بیان کرد: واقفان خیراندیش شهرستان طرقبه و شاندیز ۳ وقف جدید با نیت ساخت مسجد، درمانگاه، دارالقرآن وتعزیه داری سیدالشهدا(ع) را در این شهرستان به ثبت رساندند.

وی اظهار کرد: واقف خیراندیش غلامحسین حمیدی ۵۰۰ متر مربع زمین واقع در بخش شاندیز به ارزش یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال را با نیت ساخت مسجد و درمانگاه وقف کرد.

صادقی تصریح کرد: خانم آغا حافظ نژاد، از بانوان نیک اندیش نیز باغی به مساحت ۳۰۰ متر مربع در روستای خانرود بخش شاندیز را با نیت صرف و خرج مجالس تعزیه داری سیدالشهدا(ع) در حسینیه میرصالح خانرود وقف کرد که ارزش این وقف ۶۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

وی افزود: قلیچ زاده مشهدی یکی دیگر از خیران نیک اندیش نیز زمینی از اراضی شاندیز بخش شاهیده به مساحت ۳۵۰ متر مربع را که ارزش آن ۸۷۰ میلیون ریال است، با نیت ساخت مسجد و دارالقرآن وقف کرد. با ثبت این ۳ وقف جدید، از ابتدای سال جاری تاکنون ۶ وقف توسط واقفان خیراندیش در شهرستان طرقبه شاندیز به ثبت رسیده است.

انتهای پیام


منبع :: http://khorasan.iqna.irدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد