خراسان ما
خراسان ما

جریان تکفیری هیچ نسبتی با آموزه های اسلام ندارد

جریان تکفیری هیچ نسبتی با آموزه های اسلام ندارد

به گزارش خبرنگار مهر،حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی بعدازظهر پنجشنبه در دیدار با شیخ عیسی قاسم، رهبر شیعیان بحرین که در حرم مطهر رضوی انجام شد اظهارکرد: شماپرچمدار احیای حقوق شهروندی همه مردم مسلمان بحرین از جمله شیعه و سنی بوده وباید بگوییمبرادران اهل سنت از علاقمندان و شیفتگان مکتب اهل بیت (ع)هستند و محبت خاندان رسول الله از مشترکات امت اسلامی است.

وی افزود: در مشهدافتخار میزبانی از زائران اهل سنت را داریم و مضجع شریف رضوی ملجأ همه مسلمانان از جملهزائرانی است که خود را از بحرین برای زیارت امام هشتم(ع) به این شهر رسانده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: جریان غربی و ضد اسلامی تکفیری هیچ نسبتی با آموزه های دینی ماندارد و این افراد و گروه ها تنها برای مقابله با موج اسلام گرایی در دنیا و از بین بردن منابع مادی و معنوی مسلمانان ایجاد و تقویت می شوند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: ما در کنار برادران اهل سنتدر کشورهای مختلف اسلامی در حال مقابله فرهنگی با جریان تکفیر هستیم و از هیچ کمکی به رزمندگان مسلمانی که درگیر نبرد فیزیکی با این مزدوران آمریکایی و صهیونیستی هستند دریغ نکرده ایم.

وی اظهارکرد:امیدوارم بزودی و با رفع ستم ها، تهدیدها و تضییقات، شاهد حضور سازنده شما در میان مردم مسلمان بحرین باشیم و دولت بحرین هم متوجه باشد خانه ظلم سست است و پایدار نخواهد ماند.

کد خبر ۴۵۴۲۴۰۳


منبع :: https://www.mehrnews.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد