اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

جزئیات تیراندازی هوایی در منطقه خواجه ربیع مشهد

جزئیات تیراندازی هوایی در منطقه خواجه ربیع مشهد

به گزارش خبرنگار مهر، سردار قادر کریمی بعدازظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران به تشریح دلایل تیراندازی در محدوده خواجه ربیع مشهد پرداخت و اظهارکرد : تیم های دایره تجسس کلانتری خواجه ربیع در ادامه طرح ارتقاء امنیت اجتماعی یکی از عاملان اصلی شرارت ، عربده کشی و اخلال در نظم و امنیت شبانه را تحت تعقیب قرار دادند.

وی افزود: این متهم که جوانی ۲۵ ساله است در آخرین اقدام شرورانه خود در حالی که رفتار و حرکاتش نشان می داد حالت طبیعی ندارد ساعت یک بامداد پس از عربده کشی و قدرت نمایی با سلاح سرد برای خانمی جوان ایجاد مزاحمت کرد.

خبر جدید  برداشت پسته در مه ولات آغاز شد

فرمانده انتظامی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: ماموران کلانتری خواجه ربیع پس از این اقدامات برای دستگیری این فرد شرور وارد عمل شدند که متهم در هنگام دستگیری مقاومت نشان داد و حتی به سوی افسر پلیس حمله ور شد که ماموران انتظامی با افشانه فلفلی و سپس تیراندازی هوایی او را زمین گیر و از این فرد شرور یک قبضه چاقو و یک عدد کارت عابر بانک کشف شد.

خبر جدید  ۷۵درصد بیکاران کشور فارغ التحصیلان دانشگاه ها هستند

کریمی تصریح کرد: پلیس به پشتوانه همکاری های مردمی و حمایت دستگاه قضائی با افرادی که بخواهند نظم و امنیت شهروندان را خدشه دار کنند برخورد جدی و قاطعانه ای می کنند و امنیت در حاشیه شهر مشهد از خطوط قرمزی است که پلیس به هیج قیمتی حاضر نخواهد شد خدشه ای به آن وارد شود.

خبر جدید  تخلف مالی و اداری؛ علت پلمب مدرسه غیرانتفاعی با رویکرد قرآنی

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *