اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

جشنواره «خانه بهار» مشهد ظرفیت تبدیل به برندی ملی را دارد

جشنواره «خانه بهار» مشهد ظرفیت تبدیل به برندی ملی را دارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، هادی بختیاری عصر امروز در مراسم تکریم هنرمندان و افتتاحیهجشنواره هنرهای شهری مشهد اظهار داشت: بیش از یک دهه است رویداد استقبال از بهار در مشهد اتفاق میافتد و با برند خانه بهار این دومین بار است که شاهد این رویداد خواهیم بود.

بختیاری گفت: امیدواریم در این قالب یک جشنواره هنری تجربه کنیم تا تبدیل به برند ملی شود و با حضور هنرمندان کشور و هنرمندان بین المللی شاهد رونق آن باشیم.

خبر جدید  حل مشکل ترافیک مشهد به طرقبه و شاندیز چقدر آب می‌خورد؟

معاون فرهنگی شهردار مشهدمقدس با اشاره به اینکه زمختی جهان امروز لطافت هنر را میطلبد تا به مدد ما برسد و قدری برایمان آرامش ایجاد کند تصریح کرد: امیدوارم امسال اتفاق خوبی در شهر رقم بخورد و از همه کسانی که به ما اعتماد کرده و مارا همراهی میکنند سپاسگزارم.

احسان مهدویدبیر جشنواره بهار ۹۷ نیز در این مراسم اظهار داشت:خانه بهار ۹۸ دوازدهمین جشنواره هنر شهری مشهد است؛ در سال ۱۴۰۶ بیستمین جشنواره برپا میشود.

وی گفت: تصور من آن است که که فراخوان آن از مردادماه کلید میخورد و هنرمندان بهترین آثار خود را هم رده جشنوارههای جهانی ارائه میدهند.در آن جشنواره همه آثار اصیل و بدون کپی است و دانشکده هنرهای شهری هم در مشهد آغاز بکار کرده است.

خبر جدید  برخی مدارس نوبت صبح در خراسان رضوی تعطیل شد

مهدوی افزود: در ۱۴۰۶ مشهد و هنر چنان به هم آمیختهاند که جدایی پذیر نیستند و جنس آن کاملا مشهدی خواهد بود.در بیستمین جشنواره اثر آن در فرهنگ و اخلاق مردم دیده میشود.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *