جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه‌های خراسان رضوی با قهرمانی دانشگاه فردوسی در رقابت‌های فوتسال و آمادگی جسمانی دختران پایان یافت. " />جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه‌های خراسان رضوی برگزار شد | اخبار مشهد خراسان ما - Part 61506
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه‌های خراسان رضوی برگزار شد

جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه‌های خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا ازروابط عمومی فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی،جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاهها خراسان رضوی با قهرمانی دانشگاه فردوسی مشهد در رقابتهای فوتسال و آمادگی جسمانی دختران پایان یافت.در رقابتهای فوتسال چهارتیم از دانشگاههای امام رضا(ع)، آزاد اسلامی، علوم پزشکی و فردوسی مشهد به صورت دورهای برگزار شد.

در پایان تیم دانشگاه فردوسی مشهد مقام اول این مسابقات را به خود اختصاص داد، دانشگاه آزاد اسلامی مشهد نیز به عنوان نایبقهرمان این دوره از مسابقات رسید و دانشگاه علوم پزشکی مشهد در جایگاه سوم قرار گرفت. در پایان اینمسابقات محبوبه رحیمزاده از تیم دانشگاه فردوسی مشهد با ۶ گل زده به عنوان بهترین گلزن این رقابتها شناخته شد.

خبر جدید  جهان تشنه معنویت و نیازمند ارتباط با خداست

مسابقات آمادگی جسمانی خواهرانبه میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد در سالن کوثر برگزار شد، در این مسابقات ۶ تیم از دانشگاههای پیام نور، صنعتی قوچان، آزاد اسلامی، امام رضا(ع)، علوم پزشکی و فردوسی مشهد شرکت داشتند که درقسمت انفرادی نیزمریم اصغری، سپیده حضرتی و کیمیا حافظی هر سه نفر از دانشگاه فردوسی مشهد به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

خبر جدید  تأسیس شرکت مشترک ایرانی- عراقی با هدف ساماندهی گردشگری زیارت

درقسمت تیمی دانشگاه فردوسی مشهد بر سکوی نخست ایستاد و تیمهای دانشگاه امام رضا(ع) و آزاد اسلامی مشهد عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند.

انتهای پیام/۴۰۸۴/ ۴۱۲۲/پ


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *