جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه‌های خراسان رضوی با قهرمانی دانشگاه فردوسی در رقابت‌های فوتسال و آمادگی جسمانی دختران پایان یافت. " /> جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه‌های خراسان رضوی برگزار شد | خراسان ما
خراسان ما
خراسان ما

جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه‌های خراسان رضوی برگزار شد

جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه‌های خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا ازروابط عمومی فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی،جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاهها خراسان رضوی با قهرمانی دانشگاه فردوسی مشهد در رقابتهای فوتسال و آمادگی جسمانی دختران پایان یافت.در رقابتهای فوتسال چهارتیم از دانشگاههای امام رضا(ع)، آزاد اسلامی، علوم پزشکی و فردوسی مشهد به صورت دورهای برگزار شد.

در پایان تیم دانشگاه فردوسی مشهد مقام اول این مسابقات را به خود اختصاص داد، دانشگاه آزاد اسلامی مشهد نیز به عنوان نایبقهرمان این دوره از مسابقات رسید و دانشگاه علوم پزشکی مشهد در جایگاه سوم قرار گرفت. در پایان اینمسابقات محبوبه رحیمزاده از تیم دانشگاه فردوسی مشهد با ۶ گل زده به عنوان بهترین گلزن این رقابتها شناخته شد.

مسابقات آمادگی جسمانی خواهرانبه میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد در سالن کوثر برگزار شد، در این مسابقات ۶ تیم از دانشگاههای پیام نور، صنعتی قوچان، آزاد اسلامی، امام رضا(ع)، علوم پزشکی و فردوسی مشهد شرکت داشتند که درقسمت انفرادی نیزمریم اصغری، سپیده حضرتی و کیمیا حافظی هر سه نفر از دانشگاه فردوسی مشهد به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

درقسمت تیمی دانشگاه فردوسی مشهد بر سکوی نخست ایستاد و تیمهای دانشگاه امام رضا(ع) و آزاد اسلامی مشهد عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند.

انتهای پیام/۴۰۸۴/ ۴۱۲۲/پ


منبع :: http://ana.irدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد