اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

جمهوری اسلامی ایران روحیه خود باوری را به مردم هدیه داد

جمهوری اسلامی ایران روحیه خود باوری را به مردم هدیه داد

به گزارش خبرنگار مهر ، حمید گرمابی صبح یکشنبه در مراسم باشکوه ۲۲ بهمن در نیشابور اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران  با استقرار حکومت مردمی روحیه خود باوری و انگیزه را به مردم هدیه داد.

وی افزود : ۲۲ بهمن دارای ویژگی های خاصی است که ما را به یاد جانفشانی های مردم در سال های اولیه انقلاب می اندازد، جمهوری اسلامی ایران بی هراس از رگبار تیرها است و ۲۲ بهمن روز مردم بوده و این روز از اعتقاد مردم برخواسته شده است.

خبر جدید  هشتمین محموله چوبی حرم حضرت علی(ع) ارسال شد

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد : امروز در آستانه ۴۰ سالگی جمهوری اسلامی ایران هستیم و باید ما مسئولین مطالبات مردم را بشنویم و مطالبات آنان را انجام دهیم .

وی با اشاره به توطئه های دشمنان اسلام گفت : در اطراف ما دشمنان در حال شرارت هستند و  این مراسمات باعث می شود که آمریکا هوای جنگ نکند.

خبر جدید  کمبودی در زمینه تامین کتب درسی در سیستان و بلوچستان وجود ندارد

گرمابی ابراز کرد: مردم با حضور گرم خود در این روز توانستند جلوه‌ای از وحدت و پیامی رسا از همت  استوار خود را در حفاظت از این آب و خاک و تمامیت میهن اسلامی عزیزمان به جهانیان مخابره کنند. 

وی اظهار کرد: عظمت و شکوه این ملت یادآور و پاس‌داشت آرمان‌های بلند شهدا و نیز نمایش همبستگی و اراده‌ی دفاع از کیان این آب و خاک است.

خبر جدید  درخشش سنگ نوردان خراسانی در مسابقات کشوری

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *