تولیت آستان قدس رضوی گفت: جهان تشنه معنویت و نیازمند ارتباط با خدا و جهل و تعصب موجب تعطیل‌شدن تفکر و تعقل است. " />جهان تشنه معنویت و نیازمند ارتباط با خداست | اخبار مشهد خراسان ما - Part 60326
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

جهان تشنه معنویت و نیازمند ارتباط با خداست

جهان تشنه معنویت و نیازمند ارتباط با خداست

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از آستان قدس رضوی، حجتالاسلام سیدابراهیم رئیسی صبح امروز در دیدار کاردینالهای فرانسوی در آستان قدس رضوی گفت: ما و شما نقاط مشترک زیاد داریم، مأموریت حضرت مسیح (ع) و امام رضا (ع) در جلبتوجه بندگان به خداوند، یکی است.حضرت عیسی مسیح(ع) با تمام وجود محو در خداوند متعال بود.

خبر جدید  رسالت اصلی مدیران تربیت دانش‌آموزان متدین و انقلابی باشد

وی افزود: امام رضا(ع) بنیانگذار گفتگوی بین ادیان بودند و در زمان حضورشان در این منطقه علمای طراز اول ادیان، مذاهب و نحلههای فکری به حضور ایشان شرفیاب شده و با ایشان با آنها درباره مهمترین مسائل اعتقادی به گفتگو میپرداختند و به همین دلیل ایشان به عالم آل محمد علیهمالسلام مشهور شدند.

خبر جدید  رقابت نشان‌های تجاری لوازم‌ خانگی ایران با برندهای جهانی

تولیت آستان قدس رضوی اظهار کرد: جهان تشنه معنویت و نیازمند ارتباط با خداست. جهل و تعصب موجب تعطیلشدن تفکر و تعقلو حجابی در برابر کشش فطری انسانها به سمت خداوند متعال است.

رئیسی بیان کرد: انسانهای خودخواه برای جلب منافع خود به دنبال گسترش جهل در میان انسانها هستند؛ بنابراین اشتراک دیدگاه ما و شما در خصوص لزوم تقویت معنویت، بدون مقابله با ظلم و مستکبرین عملیاتی نخواهد شد.همه وظیفه داریممقابل الحاد، ظلم به جوامع بشری و مستکبرین بایستیم.

خبر جدید  اتصال ۳ هزار روستا به شبکه گاز تا پایان سال ۹۷

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *