خراسان ما
خراسان ما

حاشیه شهر،مورد توجه خاص مقام معظم رهبری

حاشیه شهر،مورد توجه خاص مقام معظم رهبری

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما،مرکز خراسان رضوی ،آیت الله سید احمد علم الهدی امروز در مراسم توزیع سه هزار و ۸۰۰ سری جهزیه حاشیه شهر،مورد توجه خاص مقام معظم رهبریو بسته های معیشتی در حاشیه شهر مشهد افزود: ستاد ساماندهی حاشیه شهر مشهد با هدف ساماندهی مناطق محروم تشکیل شده و سپاه پاسداران هم کارهای خوبی در این مناطق انجام داده است.

وی افزود : پاسداری از انقلاب اسلامی، رسالت اصلی سپاه است و هر آنچه در حوزه حفاظت و پاسداری از انقلاب تفسیر شود ،جزورسالتهای این نهاد است.

امام جمعه مشهد گفت: اقداماتی که با هدف تقویت توان اقتصادی نقاط محروم انجام می شود مردم را به نقطه ایثار می رساند که هیچ قدرتی نمی تواند آنها را مستأصل کند و آنان نیز می توانند قدرتمندتر در مقابل استکبار بایستند به همین سبب امید است شاهد گسترش این فعالیتها باشیم.

آیت الله علم الهدی در ادامه با اشاره به ولادت حضرت زهرا(س) گفت: زوجهای جوان باید با تبعیت از روش امیرالمؤمنین(ع) و حضرت زهرا(س) در زندگی سعی کنند خصوصیات زندگی مشترک آن دو بزرگوار را در زندگی خانوادگی خود پیاده کنند تا زندگی آنها پر از صمیمیت و عشق شود.

قرارگاه اجتماعی و امنیتی شهید برونسی وابسته به سپاه امام رضا (ع) مشهد امروز همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) ۳۰۰سری جهیزیه، سه هزار جفت کفش و پوشاک و پنج هزار سبد معیشتی را با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و فرمانده سپاه این استان بین نیازمندان حاشیه شهر مشهد توزیع کرد.


منبع :: http://mashhad.iribnews.irدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد