اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

حجت‌الاسلام رئیسی: شیخ عیسی قاسم پرچمدار احیای حقوق شهروندی مسلمانان بحرین است

حجت‌الاسلام رئیسی: شیخ عیسی قاسم پرچمدار احیای حقوق شهروندی مسلمانان بحرین است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، حجتالاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی در دیدار با شیخ عیسی قاسمرهبر شیعیان بحریندر حرم مطهر رضوی اظهار داشت: حضرتعالی پرچمدار احیای حقوق شهروندی همه مردم مسلمان بحرین اعم از شیعه و سنی هستید.

تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد: عموم برادران اهل سنت از علاقهمندان و شیفتگان مکتب اهل بیت(ع)هستند و محبت خاندان رسولالله(ص) از مشترکات امت اسلامی است.

خبر جدید  تولیت آستان قدس رضوی: نیروهای مسلح دغدغه‌ای جز برطرف‌کردن رنج و گرفتاری مردم ندارند‌

وی تصریح کرد: ما در مشهد مقدس افتخار میزبانی از زائران برادران اهل سنت را داریم و مضجع شریف رضوی ملجأ همه مسلمانان از جمله عزیزان بحرینی است.

رئیسی بیان کرد: جریان غربی و ضد اسلامی تکفیری هیچ نسبتی با آموزههای دینی ما ندارد و تنها برای مقابله با موج اسلامگرایی در دنیا و از بین بردن منابع مادی و معنوی مسلمانان ایجاد و تقویت میشود.

وی ادامه داد: ما در کنار برادران اهل سنت مان در کشورهای مختلف اسلامی در حال مقابله فرهنگی با جریان تکفیر هستیم و از هیچ کمکی به رزمندگان مسلمانی که درگیر نبرد فیزیکی با این مزدوران آمریکایی و صهیونیستی هستند دریغ نکرده ایم.

خبر جدید  جسد زن ۵۷ ساله از باغچه منزلش در مشهد کشف شد

تولیت آستان قدس رضوی افزود: امیدوارم بهزودی و با رفع ستمها، تهدیدها و تضییقات، شاهد حضور سازنده شما در میان مردم مسلمان بحرین باشیم و دولت بحرین هم متوجه باشد خانه ظلم سست است و پایدار نخواهد ماند.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ۶۰ خلافکار حرفه‌ای مشهد در دام قانون گرفتار شدند


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *