اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

حجت‌الاسلام طائب در مشهد: ۲۲ بهمن امسال دیدنی خواهد بود

حجت‌الاسلام طائب در مشهد: ۲۲ بهمن امسال دیدنی خواهد بود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، حجتالاسلاممهدی طائب در مراسم سالگرد شهید خضرائینژاد در مسجد قبا مشهد اظهار داشت:تمامی مخلوقات از سوی خداوند به عنوان سرمایه در اختیار ما قرار میگیرد، برخی سرمایهها را نمیتوان نگه داشت و در آینده از آن استفاده کرد، به عنوان مثال عمر باز نمیگردد، نفس کشیدن برای ما شمارشمعکوس عمر به حساب میآید و انسانها مجبور به استفاده آن هستند.

طائب در ادامه با اشاره به اهمیت ۲۲ بهمن امسال خاطرنشان کرد:در حال حاضر در قویترین موضع خود قرار داریم و علت این همه دشمنی با جمهوری اسلامی ایران نیز در حال حاضر همین مسئله است و دشمنان نیز به آن واقف هستند.

خبر جدید  تداوم مواسات در مناطق کویری خراسان رضوی / ۸۰۰۰ بسته معیشتی در گناباد توزیع شد + فیلم

دبیر قرارگاه بصیرتی عمار عنوان کرد: در این ۴۰سال به این اندازه قدرت نداشتیم وامسال نیز ۲۲ بهمن دیدنی خواهد بود و حماسه حضور مردم را فردا شاهد هستیم.

طائب با اشاره به اینکه آمریکاییها سختترین شکست را از ملت ایرانمیخورند افزود:حماسه حضور مردم ایران بار دیگر آمریکاییها را مایوس خواهد کرد.

سردار ناصر غزالیاز فرماندهان سپاه امام رضا(ع) و از همرزمان شهید خضرائینژاد نیز در این برنامه اظهار داشت:در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید از شهدای آنیاد کنیم.دفاع مقدس نحوه زندگی و نحوه سلوک بود، جوانان عادی در صحنه جنگ حضور یافته و وارد فضای انسانساز میشدند، باید فرهنگ و روش زندگی دوران جنگ را بشناسیم و صرفاً به عنوان یک اتفاق تاریخی به آن ننگریم.

خبر جدید  آخرین اخبار کرونا در خراسان رضوی| تعداد مبتلایان در گناباد به ۶ نفر رسید / روستاها ضدعفونی می‌شو‌د

غزالی با اشاره به سی و دومین سالگرد شهیدرضا خضرائینژاد بیان کرد: به مدت یک سال و ۶ ماه با وی ارتباط داشتم، وی مانند سایر شهدا با عشق به صحنه جنگ میآمد، از جوان ۱۶ ساله تا افراد مسن به عنوان نیرو در سپاه فعالیت داشتند، مهمترین رویداد دفاع مقدس، ایجاد هویت جدید در دوران جنگ بود، به عبارتی افراد با هر مقام و جایگاهی در جبهه هویت دیگری داشتند.

خبر جدید  تصویری از خدمت رسانی تولیت آستان قدس رضوی به مردم سیل زده پلدختر

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *