اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

حضور مقتدرانه ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن نمادی از مشروعیت نظام است

حضور مقتدرانه ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن نمادی از مشروعیت نظام است

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان گناباد در آستانه ۲۲ بهمن:

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان گناباد در آستانه ۲۲ بهمن بیانیه‌ای صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی؛ شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان گناباد در آستانه ۲۲ بهمن بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

 

کشوری که تمام قشر هایش اینطور مُهیّا برای فداکاری هستند، این کشور پیروز است. امام خمینی (ره)

 

بیست و دوم بهمن ماه یوم الله پیروزی انقلاب اسلامی نقطه عطفی در تاریخ ایران و جهان بود که ضمن بریده شدن دست استعمارگران از دامن ملت ایران، در بین بلوک شرق و غرب نظامی جدید با حرفی نو به میدان آمد که طنین آرمان‌هایش امروز از غرب آسیا تا قلب اقتصادی آمریکا شنیده می‌شود. اینک جشن پیروزی انقلاب اسلامی در چهلمین سالگرد آن در حالی برگزار می‌شود که به لطف خداوند متعال آثار این انقلاب در جهان هویدا گشته و پیام انقلاب اسلامی به قلب تمام آزادی خواهان جهان نفوذ کرده است.

خبر جدید  ایجاد تفرقه در جهان اسلام حرکت در مسیر دشمن است

انقلاب اسلامی ایران در زمان ظلمت شیطان صفتان انفجار نور بود و امروز می‌بینیم که راه ملت ایران را ملت‌های فلسطین، لبنان، عراق، سوریه، یمن و بحرین بصورت عملی برگزیده‌اند و انشاء الله تا تحقق وعده الهی (و نریدون ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین سوره قصص آیه ۵) دیگر چیزی باقی نمانده است.

عظمت امروز جهان اسلام بی شک مرهون رهبر کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام راحل است که با نفسی مُحذب برای اعتلای کلمه حق قیام کرد و از ابهت پوشالی مستکبران نهراسید و تدبیر خلف صالح ایشان یعنی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله) است. این عظمت حاصل نگردیده است مگر بر اساس فلسفه سیاسی “ولایت فقیه” که در میانه سردرگمی بشر در میان نحله‌های فکری، کارآمدی خود را به رخ جهانیان کشیده است و پس از پشت سر گذراندن جنگ هشت ساله، جنگ نرم، تهاجم فرهنگی و نبرد اقتصادی میوه انقلاب اسلامی را می‌توان در بیداری اسلامی و جبهه مقاومت مشاهده نمود. به وضوح نمونه این مدیریت امام خامنه‌ای را می‌توان در فرمایشات اخیر ایشان در دیدار با نخبگان جهان اسلام یافت که پیام‌هایی ویژه و هوشمندانه برای جهان داشت و وعده تحولی عظیم در امت اسلامی در آینده نزدیک را می‌دهد.

خبر جدید  قطع برق بدون اطلاع رسانی دربایگ وخسارت به ابریشم کشان

بسیج دانشجویی شهرستان گناباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) یاد و خاطره شهدای گرانقدر این انقلاب را گرامی می‌دارد و در پاسخ به فتنه گری‌های اخیر منافق گونه خائنین داخلی و جبهه ضد انقلاب خارج نشین از عموم ملت متدین میهن اسلامی جهت حضور با شکوه در راهپیمایی عزت آفرین ۲۲ بهمن در سراسر کشور دعوت به عمل می‌آورد تا با نمایش “وحدت کلمه ملی” نماد قدرت و اقتدار ملی را در برابر توطئه جویان مستکبر به نمایش بگذاریم.

خبر جدید  حل مشکل آب سیستان و بلوچستان نیازمند همکاری افغانستان

 

مردم بصیر ایران آگاه اند که راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال که در مقطع زمانی ویژه‌ای واقع گردیده است و حضور مقتدرانه ما که نمادی از مشروعیت نظام است گامیست که به لطف الهی در کنار رسواکردن فتنه گران اخیر برداشته خواهد شد، و همچون گذشته بازدارنده در برابر دسیسه چینی‌های شیطان بزرگ خواهد بود.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *